Girdle Sher-Wood Code TMP 1 SR, Senior, L

Tento exkluzivní produkt Girdle Sher-Wood Code TMP 1 SR, Senior, L od společnosti se zárukou kvality Sher-Wood můžete najít zrovna dnes za zcela nejnižší cenu. Akční cena od 2 499 Kč. EAN: 627934946619
Girdle Sher-Wood Code TMP 1 SR
Značka: Sher-Wood
2 499 Dostupnost: SKLADEM
DO OBCHODU >

Popis produktu

Girdle Sher-Wood Code TMP 1 SR jsou vyvinutý s ochranou Viconic Impact Protection pro ochranu před opakovanými nárazy do boku a páteře, aniž by byla omezena pohyblivost. 

Girdle Sher-Wood Code TMP 1 SR jsou vytvořeny pro milovníky klasického střihu a stylu.

Vyvinutý s ochranou Viconic Impact Protection pro ochranu před opakovanými nárazy do boku a páteře, aniž by byla omezena pohyblivost. 

Klíčové vlastnosti :

  •  Viconic Impact Protection – 3d modelovaná, z ultra odolného materiálu designového pro opakovanou ochranu boků a páteře. Tato patentovaná konstrukce umožňuje vynikající proudění vzduchu a volnost pohybu, aniž by byla obětována ochrana.
  • Přizpůsobená ochrana před nárazy – Přizpůsobitelné a odnímatelné součásti, které umožňují individuální přizpůsobení ochrany. Přizpůsobitelné komponenty zahrnují výšku steheneních chráničů, vertikální a horizontální nastavení břišního chrániče , vertikální nastavení kostrče a páteře.
  • Komfortní pásek – Přidané zvýšené pohodlí břišního chrániče a chrániče páteře, stejně jako sametový PU pásek podél chráničů ledvin, který minimalizuje tření ,které může způsobovat nepohodlí.
  • COP-r29 podšívka – Antibakteriální podšívka v oblasti ledvin, páteře a kostrče, která vědecky prokazatelně snižuje výskyt bakterií a mikrobů způsobujících zápach.
  • E-Flow pěna – Zcela nová pružná pěna, která usnadňuje pohyblivost a podporuje proudění vzduchu.