Green Biscuit Kužel Hockey Dot Underpass-X (2ks)

Ve slevě tento výrobek Green Biscuit Kužel Hockey Dot Underpass-X (2ks) lze zakoupit taky na našem webu umístěný v kategorii hokejové doplňky! Nyní... více informací »
Green Biscuit Kužel Hockey Dot Underpass-X (2ks)
Značka: Green Biscuit
669 Kč
DO OBCHODU >
Ve slevě tento výrobek Green Biscuit Kužel Hockey Dot Underpass-X (2ks) lze zakoupit taky na našem webu umístěný v kategorii hokejové doplňky! Nyní...

Ve slevě tento výrobek Green Biscuit Kužel Hockey Dot Underpass-X (2ks) lze zakoupit taky na našem webu umístěný v kategorii hokejové doplňky! Nyní si můžete koupit ještě ostatní zboží z naší sekce za báječnou cenu! Tréninkové kužely Underpass – X jsou nejjednodušší cesta jak zlepšit stickhandling. Stačí do nich vložit náhradní hokejku a máte špičkovou tréninkovou pomůcku.

Použijte jakoukoliv hůl a zatlačte ji dolů na sadu kuželů, abyste vytvořili most, pod kterým můžete posílat puk, nebo balónek. Navrženo tak, aby se dalo používat jak na ledě, tak i mimo led. Cílem je rozvíjet kordinaci ruka-oko-hokejka.
Pokud chcete být kreativní použijte PVC trubky s konektory vytvořte si vlastní mistrovské dílo.

Výška kužele je 10cm
Balení obsahuje 2 kužely a 8 šroubků pro pevné přichycení k ploše (není vždy nutné používat)

Kvalitní a oblíbený produkt Green Biscuit Kužel Hockey Dot Underpass-X (2ks) od značky Green Biscuit získáte zde nyní ve výprodejové akci. K sehnání zrovna v akci za 669 Kč.