Green Biscuit Puk Green Biscuit Alien, svítící

Hodně oblíbený produkt Green Biscuit Puk Green Biscuit Alien, svítící naleznete právě teď na webu ve známé rubrice hokejové doplňky! Podívejte se... více informací »
Green Biscuit Puk Green Biscuit Alien
Značka: Green Biscuit
429 Kč
DO OBCHODU >
Hodně oblíbený produkt Green Biscuit Puk Green Biscuit Alien, svítící naleznete právě teď na webu ve známé rubrice hokejové doplňky! Podívejte se...

Hodně oblíbený produkt Green Biscuit Puk Green Biscuit Alien, svítící naleznete právě teď na webu ve známé rubrice hokejové doplňky! Podívejte se na ještě další produkty ze zmíněné rubriky ve výprodejové akci! Svítící tréninkový puk Green Biscuit Alien. Puky Green Biscuit zná téměř každý mladý hokejista. Oblíbená tréninková pomůcka pro off-ice trénink (trénink mimo led). Zelený puk GB Alien při poklepání začne navíc svítit a blikat. Můžete tak trénovat i v šeru nebo ve tmě. Puk není určen pro střelbu!

Nejlepší off-ice puk na trhu! Základní myšlenkou při vytváření puku Green Biscuit Original bylo vyrobit puk, který se při hraní na ulici nebude přetáčet a poskakovat. Puk, se kterým by šlo hrát jako na ledě. Myšlenka dobrá, ale jak takový puk vyrobit? Jak snížit tření a vibrace puku? Rozměry puku Green Biscuit jsou shodné s rozměry hokejového puku, Green Biscuit má však nižší hmotnost. Je o 28 gramů lehčí a díky tomu se na venkovním povrchu (asfalt, beton) působením nerovností chová stejně jako klasický hokejový puk na ledě (klouže, nezasekává se). Green Biscuit má dvoudílnou pohyblivou konstrukci, která je spojena třemi kovovými šrouby, mezi kterými jsou navíc distanční gumy. Tento šikovný systém funguje jako tlumič, který zabraňuje puku přetáčení a poskakování při každém kontaktu a rychlejším pohybu. Green Biscuit Original je na trhu již několik let. A není sám. Vyrábějí se také další variace puku. Střelecký puk Green Biscuit Snipe nebo Green Biscuit Pro, který má po obvodu gumičku, pro lepší přilnutí k hokejce. O těchto modelech si řekneme v některém z dalších článků. Green Biscuit se na hrubém povrchu nepřetáčí, nezasekává a nekutálí jako klasický puk rozměr klasického seniorského puku, je však o něco lehčí výborná pomůcka pro trénink rychlých rukou

Akční výrobek Green Biscuit Puk Green Biscuit Alien, svítící originál od výrobce Green Biscuit snadno můžete sehnat momentálně na webu za příznivou cenu. Nyní pořídíte za super cenu 429 Kč.