Green Biscuit Puk Green Biscuit NHL Calgary Flames, Calgary Flames

Žádaný produkt Green Biscuit Puk Green Biscuit NHL Calgary máte možnost dostat bezstarostně tu zařazený v rubrice hokejové doplňky! Nyní si můžete... více informací »
Green Biscuit Puk Green Biscuit NHL Calgary Flames
Značka: Green Biscuit
345 Kč
DO OBCHODU >
Žádaný produkt Green Biscuit Puk Green Biscuit NHL Calgary máte možnost dostat bezstarostně tu zařazený v rubrice hokejové doplňky! Nyní si můžete...

Žádaný produkt Green Biscuit Puk Green Biscuit NHL Calgary máte možnost dostat bezstarostně tu zařazený v rubrice hokejové doplňky! Nyní si můžete koupit ještě jiné produkty ve zmíněné kategorii za výprodejovou cenu. Nově v nabídce oblíbené tréninkové puky Green Biscuit v barvách týmů NHL. Tréninkový puk Green Biscuit NHL se znakem klubu uprostřed. Puk je určen pro trénink stickhandlingu, stejně jako klasický Green Biscuit. Nejlepší off-ice puk na trhu! Puk není určen pro střelbu!

Rozměry puku Green Biscuit jsou shodné s rozměry hokejového puku, Green Biscuit má však nižší hmotnost. Je o 28 gramů lehčí a díky tomu se na venkovním povrchu (asfalt, beton) působením nerovností chová stejně jako klasický hokejový puk na ledě (klouže, nezasekává se). Green Biscuit má dvoudílnou pohyblivou konstrukci, která je spojena třemi kovovými šrouby, mezi kterými jsou navíc distanční gumy. Tento šikovný systém funguje jako tlumič, který zabraňuje puku přetáčení a poskakování při každém kontaktu a rychlejším pohybu. Green Biscuit Original je na trhu již několik let. A není sám. Vyrábějí se také další variace puku. Střelecký puk Green Biscuit Snipe nebo Green Biscuit Pro, který má po obvodu gumičku, pro lepší přilnutí k hokejce. O těchto modelech si řekneme v některém z dalších článků.

Tento výjimečný produkt Green Biscuit Puk Green Biscuit NHL Calgary Flames, Calgary Flames od spolehlivé značky Green Biscuit snadno můžete sehnat právě dnes ve slevě! Nyní získáte od 345 Kč.