Green Biscuit Puk Green Biscuit NHL LA Kings Black, Los Angeles Kings

Tento akční a ve slevě produkt můžete sehnat právě teď tu na našich stránkách umístěný v kategorii hokejové doplňky! Nyní pořídíte... více informací »
Green Biscuit Puk Green Biscuit NHL LA Kings Black
Značka: Green Biscuit
345 Kč
DO OBCHODU >
Tento akční a ve slevě produkt můžete sehnat právě teď tu na našich stránkách umístěný v kategorii hokejové doplňky! Nyní pořídíte...

Tento akční a ve slevě produkt můžete sehnat právě teď tu na našich stránkách umístěný v kategorii hokejové doplňky! Nyní pořídíte oblíbené produkty z této populární sekce za super ceny!
Nově v nabídce oblíbené tréninkové puky Green Biscuit v barvách týmů NHL. Tréninkový puk Green Biscuit NHL se znakem klubu uprostřed. Puk je určen pro trénink stickhandlingu, stejně jako klasický Green Biscuit. Nejlepší off-ice puk na trhu! Puk není určen pro střelbu!

Rozměry puku Green Biscuit jsou shodné s rozměry hokejového puku, Green Biscuit má však nižší hmotnost. Je o 28 gramů lehčí a díky tomu se na venkovním povrchu (asfalt, beton) působením nerovností chová stejně jako klasický hokejový puk na ledě (klouže, nezasekává se). Green Biscuit má dvoudílnou pohyblivou konstrukci, která je spojena třemi kovovými šrouby, mezi kterými jsou navíc distanční gumy. Tento šikovný systém funguje jako tlumič, který zabraňuje puku přetáčení a poskakování při každém kontaktu a rychlejším pohybu. Green Biscuit Original je na trhu již několik let. A není sám. Vyrábějí se také další variace puku. Střelecký puk Green Biscuit Snipe nebo Green Biscuit Pro, který má po obvodu gumičku, pro lepší přilnutí k hokejce. O těchto modelech si řekneme v některém z dalších článků.

Výjimečný produkt Green Biscuit Puk Green Biscuit NHL LA Kings Black, Los Angeles Kings originál od výrobce Green Biscuit snadno naleznete zde nyní za výhodnou cenu! Výhodně za skvělou cenu 345 Kč.