Green Biscuit Puk Green Biscuit Originál, červená

Tento akční a ve slevě kus Green Biscuit Puk Green jde koupit také tady a teď na našich stránkách umístěný v rubrice hokejové doplňky. Vyhledejte... více informací »
Green Biscuit Puk Green Biscuit Originál
Značka: Green Biscuit
299 Kč
DO OBCHODU >
Tento akční a ve slevě kus Green Biscuit Puk Green jde koupit také tady a teď na našich stránkách umístěný v rubrice hokejové doplňky. Vyhledejte...

Tento akční a ve slevě kus Green Biscuit Puk Green jde koupit také tady a teď na našich stránkách umístěný v rubrice hokejové doplňky. Vyhledejte si kvalitní produkty z této populární rubriky za výprodejovou cenu.
Nejlepší off-ice puk na trhu! Základní myšlenkou při vytváření puku Green Biscuit Original bylo vyrobit puk, který se při hraní na ulici nebude přetáčet a poskakovat. Puk, se kterým by šlo hrát jako na ledě. Myšlenka dobrá, ale jak takový puk vyrobit? Jak snížit tření a vibrace puku?

Rozměry puku Green Biscuit jsou shodné s rozměry hokejového puku, Green Biscuit má však nižší hmotnost. Je o 28 gramů lehčí a díky tomu se na venkovním povrchu (asfalt, beton) působením nerovností chová stejně jako klasický hokejový puk na ledě (klouže, nezasekává se). Green Biscuit má dvoudílnou pohyblivou konstrukci, která je spojena třemi kovovými šrouby, mezi kterými jsou navíc distanční gumy. Tento šikovný systém funguje jako tlumič, který zabraňuje puku přetáčení a poskakování při každém kontaktu a rychlejším pohybu. Green Biscuit Original je na trhu již několik let. A není sám. Vyrábějí se také další variace puku. Střelecký puk Green Biscuit Snipe nebo Green Biscuit Pro, který má po obvodu gumičku, pro lepší přilnutí k hokejce. O těchto modelech si řekneme v některém z dalších článků. Green Biscuit se na hrubém povrchu nepřetáčí, nezasekává a nekutálí jako klasický puk rozměr klasického seniorského puku, je však o něco lehčí výborná pomůcka pro trénink rychlých rukou. Puk není určen pro střelbu!

Tento kvalitní a levný produkt Green Biscuit Puk Green Biscuit Originál, červená od značky s dlouholetou historií Green Biscuit lze získat právě zde levně. K sehnání zrovna v akci za 299 Kč.