Grit Taška Grit AirBox Carry Bag JR, Toronto Maple Leafs, Junior, 32″

Super produkt Grit Taška Grit AirBox Carry Bag JR, Toronto Maple lze koupit rovněž tady a teď na našich stránkách v rubrice hokejové tašky. Vyberte si... více informací »
Grit Taška Grit AirBox Carry Bag JR
Značka: Grit
1 799 Kč
DO OBCHODU >
Super produkt Grit Taška Grit AirBox Carry Bag JR, Toronto Maple lze koupit rovněž tady a teď na našich stránkách v rubrice hokejové tašky. Vyberte si...

Super produkt Grit Taška Grit AirBox Carry Bag JR, Toronto Maple lze koupit rovněž tady a teď na našich stránkách v rubrice hokejové tašky. Vyberte si jiné výrobky z této oblíbené kategorie z pohodlí domova! Nová prostorná hráčská taška Grit Hockey AirBox Carry Bag s revolučním systémem ukládání výstroje do jednotlivých přihrádek.

Nová prostorná hráčská taška Grit Hockey AirBox Carry Bag s revolučním systémem ukládání výstroje do jednotlivých přihrádek. Hlavní vychytávkou tašek GRIT je špičkově zpracovaný systém odvětrávání. Díky ventilačním otvorůmmůže Vaše výstroj vysychat okamžitě po uložení do dělených přihrádek. Výrobce nešetřil ani na zipech, které jsou dostatečně robustní a vyrobeny z kvalitních materiálů. Rozměry tašky: 46 x 81 x 40 cm 
Hmotnost: 2,3 kg

Kvalitní a oblíbený produkt Grit Taška Grit AirBox Carry Bag JR, Toronto Maple Leafs, Junior, 32" od kvalitního výrobce Grit lze nakoupit zrovna dnes opravdu levně. Nyní nakoupíte za 1 799 Kč.