Grit Taška Grit AirBox Carry Bag SR, Toronto Maple Leafs, Senior, 36″

Nová prostorná hráčská taška Grit Hockey AirBox Carry Bag s revolučním systémem ukládání výstroje do jednotlivých přihrádek. Nová prostorná... více informací »
Grit Taška Grit AirBox Carry Bag SR
Značka: Grit
2 549 Kč
DO OBCHODU >
Nová prostorná hráčská taška Grit Hockey AirBox Carry Bag s revolučním systémem ukládání výstroje do jednotlivých přihrádek. Nová prostorná...

Nová prostorná hráčská taška Grit Hockey AirBox Carry Bag s revolučním systémem ukládání výstroje do jednotlivých přihrádek.

Nová prostorná hráčská taška Grit Hockey AirBox Carry Bag s revolučním systémem ukládání výstroje do jednotlivých přihrádek. Hlavní vychytávkou tašek GRIT je špičkově zpracovaný systém odvětrávání. Díky ventilačním otvorůmmůže Vaše výstroj vysychat okamžitě po uložení do dělených přihrádek. Výrobce nešetřil ani na zipech, které jsou dostatečně robustní a vyrobeny z kvalitních materiálů. Rozměry tašky: 51 x 91 x 41 cm 
Hmotnost: 2,77 kg

Hodně oblíbený kousek Grit Taška Grit AirBox Carry Bag SR, Toronto Maple Leafs, Senior, 36″ je k dispozici právě nyní tu na našem webu v sekci hokejové tašky! Nyní najdete nové kousky ve zmiňované sekci z pohodlí domova.

Nový kus Grit Taška Grit AirBox Carry Bag SR, Toronto Maple Leafs, Senior, 36" od oblíbené značky se zárukou kvality Grit seženete momentálně na webu téměř zdarma! Produkt momentálně prodáváme za 2 549 Kč.