Hejduk Catchball, černá

Reakce a reflexy musí být neustále trénovány a zlepšovány, pokud se chcete udžet v kondici. Doporučuje i náš brankářský specialista Honza... více informací »
Hejduk Catchball
Značka: Hejduk
639 Kč
DO OBCHODU >
Reakce a reflexy musí být neustále trénovány a zlepšovány, pokud se chcete udžet v kondici. Doporučuje i náš brankářský specialista Honza...

Reakce a reflexy musí být neustále trénovány a zlepšovány, pokud se chcete udžet v kondici. Doporučuje i náš brankářský specialista Honza Kolbaba!

Jen pár minut s Catchballem denně pomůže ke zlepšení nejdůležitějších aspektů brankářského výkonu.
Koordinace očí s rukama, rychlost reakce, odhad trajektorie, pohyb těla jsou vlastnosti, které Vám Catchball pomůže rozvinout.
Catchball můžete použít, kdekoliv. Připojte se k profesionálům a vypilujte svoje schopnosti, které zúročíte během zápasů.


Kvalitní výrobek Hejduk Catchball, černá máte možnost sehnat zrovna tady u nás v oblíbené kategorii hokejové doplňky. Nyní najdete podobné výrobky ve zmiňované sekci ve výhodné akci.

Tento diskontní kus Hejduk Catchball, černá od našeho výrobce Hejduk je k dostání právě nyní v bezva akci. Nyní pořídíte od 639 Kč.