Hejduk Helma Hejduk XX + plexi EVO PRO 9, modrá, Senior, M-L, 57-61cm

Set helmy Hejduk XX + plexi Hejduk EVO PRO 9, je novinkou v nabídce společnosti Hejduk Sport. Spojení skvěle padnoucí helmy s absorpční vystýlkou... více informací »
Hejduk Helma Hejduk XX + plexi EVO PRO 9
Značka: Hejduk
1 799 Kč
DO OBCHODU >
Set helmy Hejduk XX + plexi Hejduk EVO PRO 9, je novinkou v nabídce společnosti Hejduk Sport. Spojení skvěle padnoucí helmy s absorpční vystýlkou...

Set helmy Hejduk XX + plexi Hejduk EVO PRO 9, je novinkou v nabídce společnosti Hejduk Sport. Spojení skvěle padnoucí helmy s absorpční vystýlkou a plexi EVO PRO 9 s nejvyšší kvalitou optiky, vám nabízí dokonalou ochranu a vyjímečný desing. Helma je jednoduše nastavitelná, aby se perfektně přizpůsobila přesně vaší hlavě. Plexi EVO PRO 9 vás dokonale ochrání i díky fixaci pohybu.

Helma Hejduk XX je novinkou v nabídce českého výrobce HEJDUK. Skvěle padnoucí helma s kvalitní vycpávkou zajistí vaší hlavě dokonalou ochranu a pohodlí. Helma je jednoduše nastavitelná, aby se perfektně přizpůsobila přesně vaší hlavě. Svou lehkostí působí, jako by hráč na hlavě neměl skoro nic.

NOVÉ revoluční plexi Hejduk EVO PRO 9 s vrstvou proti mlžení a poškrábání. Součástí balení je: – sada šroubů k uchycení plexi – čistící roztok a hadřík – černá krytka šroubů

Výška: střed 7 cm, nejvyšší bod 8 cm

Jednoduché uchycení, bez složitých podložek. Stylová krytka šroubů, kde si můžete dokoupit jednu, ze 3 barev, anebo si nechat vyrobit vlastní krytku pro váš tým. Aretace pohybu plexi pro maximální bezpečí hráče.

 

 


Tento diskontní výrobek Hejduk Helma Hejduk XX lze pořídit prostě tady na našich stránkách zařazený v rubrice hokejové helmy! Nyní si můžete koupit ještě další produkty ze zmíněné kategorie za výprodejovou cenu!

Designový výrobek Hejduk Helma Hejduk XX + plexi EVO PRO 9, modrá, Senior, M-L, 57-61cm od značky s tradicí a dobrou pověstí Hejduk jednoduše naleznete na našich stránkách teď právě za výhodnou cenu! Momentálně k dispozici za 1 799 Kč.