Hejduk Helma Hejduk XX + plexi EVO PRO XL, modrá, Senior, M-L, 57-61cm

Set helmy Hejduk XX + plexi Hejduk EVO PRO XL, je novinkou v nabídce společnosti Hejduk Sport. Spojení skvěle padnoucí helmy s absorpční vystýlkou... více informací »
Hejduk Helma Hejduk XX + plexi EVO PRO XL
Značka: Hejduk
1 799 Kč
DO OBCHODU >
Set helmy Hejduk XX + plexi Hejduk EVO PRO XL, je novinkou v nabídce společnosti Hejduk Sport. Spojení skvěle padnoucí helmy s absorpční vystýlkou...

Set helmy Hejduk XX + plexi Hejduk EVO PRO XL, je novinkou v nabídce společnosti Hejduk Sport. Spojení skvěle padnoucí helmy s absorpční vystýlkou a plexi EVO PRO XL s nejvyšší kvalitou optiky, vám nabízí dokonalou ochranu a vyjímečný desing. Helma je jednoduše nastavitelná, aby se perfektně přizpůsobila přesně vaší hlavě. Plexi EVO PRO XL vás dokonale ochrání i díky fixaci pohybu.

Helma Hejduk XX je novinkou v nabídce českého výrobce HEJDUK. Skvěle padnoucí helma s kvalitní vycpávkou zajistí vaší hlavě dokonalou ochranu a pohodlí. Helma je jednoduše nastavitelná, aby se perfektně přizpůsobila přesně vaší hlavě. Svou lehkostí působí, jako by hráč na hlavě neměl skoro nic.

NOVÉ revoluční plexi Hejduk EVO PRO XL s vrstvou proti mlžení a poškrábání. Součástí balení je: – sada šroubů k uchycení plexi – čistící roztok a hadřík – černá krytka šroubů

Výška: střed 8 cm, nejvyšší bod 8 cm

Jednoduché uchycení, bez složitých podložek. Stylová krytka šroubů, kde si můžete dokoupit jednu, ze 3 barev, anebo si nechat vyrobit vlastní krytku pro váš tým. Aretace pohybu plexi pro maximální bezpečí hráče.

 

 

Super kus Hejduk Helma Hejduk XX + plexi EVO PRO XL, modrá, Senior, M-L, 57-61cm máte možnost koupit bez problémů na našem webu zařazený v kategorii hokejové helmy! Získejte parádní produkty ve zmíněné rubrice za výhodné peníze!

Tento neodolatelný produkt Hejduk Helma Hejduk XX + plexi EVO PRO XL, modrá, Senior, M-L, 57-61cm od našeho předního výrobce Hejduk můžete koupit právě teď u nás téměř zdarma. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 1 799 Kč.