Hejduk Hokejový suspenzor s podvazky Hejduk Black SR, Senior, 110

Juniorský hokejový suspenzor Hejduk s podvazky. Klasický hokejový suspenzor s podvazky pro uchycení štulpen. U podvazků lze nastavit požadovanou... více informací »
Hejduk Hokejový suspenzor s podvazky Hejduk Black SR
Značka: Hejduk
409 Kč
DO OBCHODU >
Juniorský hokejový suspenzor Hejduk s podvazky. Klasický hokejový suspenzor s podvazky pro uchycení štulpen. U podvazků lze nastavit požadovanou...

Juniorský hokejový suspenzor Hejduk s podvazky. Klasický hokejový suspenzor s podvazky pro uchycení štulpen. U podvazků lze nastavit požadovanou velikost.

Hokejový suspenzor Hejduk s podvazky. Klasický hokejový suspenzor s podvazky pro uchycení štulpen. U podvazků lze nastavit požadovanou velikost. Suspenzor Hejduk má v pase širokou gumu, která pohodlně drží chránič na svém místě. Suspik je jednou ze základních částí výbavy každého hokejisty. Jednotlivé velikosti jsou odlišeny podle obvodu pasu.


Tento diskontní produkt můžete pořídit bezprostředně tady na našem webu v oblíbené rubrice hokejové doplňky. Nyní pořídíte ještě jiné výrobky ve zmíněné kategorii za skvělou cenu!

Tento velmi oblíbený výrobek Hejduk Hokejový suspenzor s podvazky Hejduk Black SR, Senior, 110 od spolehlivého výrobce Hejduk snadno pořídíte právě zde za příznivou cenu! Teď v akci 409 Kč.