Hejduk Plexi Hejduk EVO STD X, čirá

Plexi Hejduk EVO Součástí balení je: - sada šroubů k uchycení plexi - bílá krytka šroubů Jednoduché uchycení, bez složitých podložek. Stylová... více informací »
Hejduk Plexi Hejduk EVO STD X
Značka: Hejduk
490 Kč
DO OBCHODU >
Plexi Hejduk EVO Součástí balení je: - sada šroubů k uchycení plexi - bílá krytka šroubů Jednoduché uchycení, bez složitých podložek. Stylová...

Plexi Hejduk EVO
Součástí balení je:
– sada šroubů k uchycení plexi
– bílá krytka šroubů

Jednoduché uchycení, bez složitých podložek. Stylová krytka šroubů, kde si můžete dokoupit jednu ze 3 barev, anebo si nechat vyrobit vlastní krytku pro váš tým. Aretace pohybu plexi pro maximální bezpečí hráče.

Výška: 7,5cm

Naše společnost se zabývá výrobou a distribucí hokejových plexi a košů od roku 2001. Od této doby dochází každý rok ke kvalitativním i designovým inovacím výrobků. Navyšuje se kapacita výroby a každým rokem jsme pravidelně nuceni investovat nemalé finanční prostředky do certifikací, které splňují nejvyšší evropská a světová kritéria o ochraně obličeje. I přes tyto náklady se snažíme udržet velmi atraktivní cenu našich výrobků NE na úkor kvality, díky čemuž jsme jedni z největších světových distributorů plexi a košů na světě. Své distributory, kteří mají ve svých zemí exklusivitu na prodej naší značky, máme vedle evropských zemí také v Severní Americe, Japonsku a na Novém Zélandě. Plexi se těší velké oblibě jak u profesionálních hráčů v nejvyšších soutěžích, tak u rekreačních hokejistů ve všech těchto zemích. Každý rok jsou vidět naše plexi na mistrovství světa v hokeji a dalších velkých hokejových akcích, za což patří dík i našim distributorům. V domácí Extralize jsou plexi k vidění u hráčů ve všech klubech.

Svůj vlastní design si můžete navrhnout zde.


Exkluzivní produkt Hejduk Plexi Hejduk EVO můžete nakoupit bezprostředně tady a teď na našem webu zařazený v rubrice hokejové doplňky! Nyní můžete získat skvělé produkty z této známé kategorie za výhodnou cenu.

Kvalitní a oblíbený produkt Hejduk Plexi Hejduk EVO STD X, čirá od značky se skvělou pověstí Hejduk lze zakoupit v aktuální nabídce za rozumné peníze. Momentálně k dispozici za 490 Kč.