Hejduk Plexi Hejduk MH30 rovné, čirá

Rovné plexi Hejduksport MH 030 je zakladní hráčské plexi pasující na všechny typy dnes prodávaných hokejových přileb. Rovné plexi Hejduksport MH... více informací »
Hejduk Plexi Hejduk MH30 rovné
Značka: Hejduk
690 Kč
DO OBCHODU >
Rovné plexi Hejduksport MH 030 je zakladní hráčské plexi pasující na všechny typy dnes prodávaných hokejových přileb. Rovné plexi Hejduksport MH...

Rovné plexi Hejduksport MH 030 je zakladní hráčské plexi pasující na všechny typy dnes prodávaných hokejových přileb.

Rovné plexi Hejduksport MH 030 je zakladní hráčské plexi pasující na všechny typy dnes prodávaných hokejových přileb. Naše společnost se zabývá výrobou a distribucí hokejových plexi a košů od roku 2001. Od této doby dochází každý rok ke kvalitativním i designovým inovacím výrobků. Navyšuje se kapacita výroby a každým rokem jsme pravidelně nuceni investovat nemalé finanční prostředky do certifikací, které splňují nejvyšší evropská a světová kritéria o ochraně obličeje. I přes tyto náklady se snažíme udržet velmi atraktivní cenu našich výrobků NE na úkor kvality, díky čemuž jsme jedni z největších světových distributorů plexi a košů na světě. Své distributory, kteří mají ve svých zemí exklusivitu na prodej naší značky, máme vedle evropských zemí také v Severní Americe, Japonsku a na Novém Zélandě. Plexi se těší velké oblibě jak u profesionálních hráčů v nejvyšších soutěžích, tak u rekreačních hokejistů ve všech těchto zemích. Každý rok jsou vidět naše plexi na mistrovství světa v hokeji a dalších velkých hokejových akcích, za což patří dík i našim distributorům. V domácí Extralize jsou plexi k vidění u hráčů ve všech klubech.

Oblíbený produkt Hejduk Plexi Hejduk MH30 můžete získat přímo u nás umístěný v rubrice hokejové doplňky. Nyní můžete najít akční zboží z této populární rubriky za super cenu.

Tento akční a ve slevě produkt Hejduk Plexi Hejduk MH30 rovné, čirá od spolehlivé značky Hejduk můžete nakoupit momentálně na webu až neuvěřitelně levně! Cenově vychází na 690 Kč.