Hejduk Plexi Hejduk MHX vypouklé, čirá

Vypouklé plexi s výbornými optickými vlastnostmi, které není narozdíl od řady PROLINE vybavené folií proti mlžení a poškrábání. Rovnoměrně... více informací »
Hejduk Plexi Hejduk MHX vypouklé
Značka: Hejduk
759 Kč
DO OBCHODU >
Vypouklé plexi s výbornými optickými vlastnostmi, které není narozdíl od řady PROLINE vybavené folií proti mlžení a poškrábání. Rovnoměrně...

Vypouklé plexi s výbornými optickými vlastnostmi, které není narozdíl od řady PROLINE vybavené folií proti mlžení a poškrábání.

Rovnoměrně vypouklé hokejové plexi Hejduksport. Tato řada vypouklých plexi není narozdíl od řady PROLINE vybavena folií proti mlžení a poškrábání. Součástí balení je montážní sada včetně silikonových podložek.

Rozměry modelu MH X:

  • na středu: 7 cm
  • v nejširším místě: 7 cm

Naše společnost se zabývá výrobou a distribucí hokejových plexi a košů od roku 2001. Od této doby dochází každý rok ke kvalitativním i designovým inovacím výrobků. Navyšuje se kapacita výroby a každým rokem jsme pravidelně nuceni investovat nemalé finanční prostředky do certifikací, které splňují nejvyšší evropská a světová kritéria o ochraně obličeje. I přes tyto náklady se snažíme udržet velmi atraktivní cenu našich výrobků NE na úkor kvality, díky čemuž jsme jedni z největších světových distributorů plexi a košů na světě. Své distributory, kteří mají ve svých zemí exklusivitu na prodej naší značky, máme vedle evropských zemí také v Severní Americe, Japonsku a na Novém Zélandě. Plexi se těší velké oblibě jak u profesionálních hráčů v nejvyšších soutěžích, tak u rekreačních hokejistů ve všech těchto zemích. Každý rok jsou vidět naše plexi na mistrovství světa v hokeji a dalších velkých hokejových akcích, za což patří dík i našim distributorům. V domácí Extralize jsou plexi k vidění u hráčů ve všech klubech.

 

Často hledaný kousek Hejduk Plexi Hejduk MHX vypouklé, máte možnost najít aktuálně tady na našem webu umístěný v rubrice hokejové doplňky! Nyní můžete koupit unikátní zboží ve zmiňované sekci za mimořádně nízkou cenu.

Nejprodávanější kus Hejduk Plexi Hejduk MHX vypouklé, čirá od značky s dlouholetou tradicí Hejduk jednoduše můžete najít u nás teď opravdu levně. Právě nyní za skvělou cenu 759 Kč.