Hejduk Plexi Hejduk Proline MH600 vypouklé, čirá

Vynikající kousek lze pořídit aktuálně na našem webu ve známé rubrice hokejové doplňky! Mrkněte na parádní produkty ve zmíněné sekci z... více informací »
Hejduk Plexi Hejduk Proline MH600 vypouklé
Značka: Hejduk
1 099 Kč
DO OBCHODU >
Vynikající kousek lze pořídit aktuálně na našem webu ve známé rubrice hokejové doplňky! Mrkněte na parádní produkty ve zmíněné sekci z...

Vynikající kousek lze pořídit aktuálně na našem webu ve známé rubrice hokejové doplňky! Mrkněte na parádní produkty ve zmíněné sekci z pohodlí domova. Nemlžící plexi na lední hokej, hokejbal nebo inline hokej. Oblíbený model Hejduksport Pro
Line MH 600. Plexi Hejduksport s výbornými optickými vlastnostmi vyvážená
do celého světa, používaná v nejvyšších soutěžích a národních týmech.

Špičkové, rovnoměrně vypouklé hokejové plexi Hejduksport. Plexi je vybavené technologií Antifog a Antiscratch zabraňující mlžení a poškrábání plexi. Součástí balení je montážní sada včetně silikonových podložek, čistící emulze a hadřík. Plexi Hejduksport je vyrobeno z vysoce odolného polykarbonátu pomocí technologie Injection Moulding (vstřikováním), na opticky dokonalé formě, čímž je zaručena dokonalá optická čistota. V případě, že chránič není poškozen škrábanci, je hokejové plexi takřka nerozbitné.

 
Chrániče očí s označením ProLine, jsou povrchově upraveny speciální technologií. Plexi je ošetřeno technologiemi Antifog (ochranná vrstva proti mlžení) a Antiscratch (ochranná vrstva proti odření). Jedná se o tvrdé laky, které jsou trvale naneseny na chrániči. Tyto laky nelze smýt, ale lze je poškodit ředidly a různými chemikáliemi, proto nikdy nepoužívejte k čištění plexi jiný prostředek, než čistící emulzi Hejduksport. Při správném postupu údržby zůstávají vrstvy aktivní po celou dobu životnosti chrániče. Dbejte na to, aby byl chránič očí čistý a odmaštěný, v případě znečištění povrchu Antifog (vrstva proti mlžení) nefunguje tak dobře. 

Rozměry modelu MH 600:

  • na středu: 7,1 cm
  • v nejširším místě: 9,2 cm

Naše společnost se zabývá výrobou a distribucí hokejových plexi a košů od roku 2001. Od této doby dochází každý rok ke kvalitativním i designovým inovacím výrobků. Navyšuje se kapacita výroby a každým rokem jsme pravidelně nuceni investovat nemalé finanční prostředky do certifikací, které splňují nejvyšší evropská a světová kritéria o ochraně obličeje. I přes tyto náklady se snažíme udržet velmi atraktivní cenu našich výrobků NE na úkor kvality, díky čemuž jsme jedni z největších světových distributorů plexi a košů na světě. Své distributory, kteří mají ve svých zemí exklusivitu na prodej naší značky, máme vedle evropských zemí také v Severní Americe, Japonsku a na Novém Zélandě. Plexi se těší velké oblibě jak u profesionálních hráčů v nejvyšších soutěžích, tak u rekreačních hokejistů ve všech těchto zemích. Každý rok jsou vidět naše plexi na mistrovství světa v hokeji a dalších velkých hokejových akcích, za což patří dík i našim distributorům. V domácí Extralize jsou plexi k vidění u hráčů ve všech klubech.

 

Tento velmi žádaný produkt Hejduk Plexi Hejduk Proline MH600 vypouklé, čirá od značky se skvělou pověstí Hejduk máte možnost koupit momentálně v naši nabídce za neuvěřitelně výhodnou cenu. Levně za 1 099 Kč.