Hejduk Plexi Hejduk Proline MHX vypouklé, čirá

Nejprodávanější nemlžící plexi na lední hokej, model Hejduksport Pro Line MH X. Nejužší plexi z naší nabídky. Jedno z nejpoužívanějších... více informací »
Hejduk Plexi Hejduk Proline MHX vypouklé
Značka: Hejduk
1 099 Kč
DO OBCHODU >
Nejprodávanější nemlžící plexi na lední hokej, model Hejduksport Pro Line MH X. Nejužší plexi z naší nabídky. Jedno z nejpoužívanějších...

Nejprodávanější nemlžící plexi na lední hokej, model Hejduksport Pro
Line MH X. Nejužší plexi z naší nabídky. Jedno z nejpoužívanějších plexi v české extralize!
Hokejové plexi s výbornými optickými vlastnostmi vyvážená do celého světa, používaná v
nejvyšších soutěžích a národních týmech.

Špičkové, rovnoměrně vypouklé hokejové plexi Hejduksport. Plexi je vybavené technologií Antifog a Antiscratch zabraňující mlžení a poškrábání plexi. Součástí balení je montážní sada včetně silikonových podložek, čistící emulze a hadřík. Plexi Hejduksport je vyrobeno z vysoce odolného polykarbonátu pomocí technologie Injection Moulding (vstřikováním), na opticky dokonalé formě, čímž je zaručena dokonalá optická čistota. V případě, že chránič není poškozen škrábanci, je hokejové plexi takřka nerozbitné.

Chrániče očí s označením ProLine, jsou povrchově upraveny speciální technologií. Plexi je ošetřeno technologiemi Antifog (ochranná vrstva proti mlžení) a Antiscratch (ochranná vrstva proti odření). Jedná se o tvrdé laky, které jsou trvale naneseny na chrániči. Tyto laky nelze smýt, ale lze je poškodit ředidly a různými chemikáliemi, proto nikdy nepoužívejte k čištění plexi jiný prostředek, než čistící emulzi Hejduksport. Při správném postupu údržby zůstávají vrstvy aktivní po celou dobu životnosti chrániče. Dbejte na to, aby byl chránič očí čistý a odmaštěný, v případě znečištění povrchu Antifog (vrstva proti mlžení) nefunguje tak dobře. 

Rozměry modelu MH X:

  • na středu: 7 cm
  • v nejširším místě: 7 cm

Naše společnost se zabývá výrobou a distribucí hokejových plexi a košů od roku 2001. Od této doby dochází každý rok ke kvalitativním i designovým inovacím výrobků. Navyšuje se kapacita výroby a každým rokem jsme pravidelně nuceni investovat nemalé finanční prostředky do certifikací, které splňují nejvyšší evropská a světová kritéria o ochraně obličeje. I přes tyto náklady se snažíme udržet velmi atraktivní cenu našich výrobků NE na úkor kvality, díky čemuž jsme jedni z největších světových distributorů plexi a košů na světě. Své distributory, kteří mají ve svých zemí exklusivitu na prodej naší značky, máme vedle evropských zemí také v Severní Americe, Japonsku a na Novém Zélandě. Plexi se těší velké oblibě jak u profesionálních hráčů v nejvyšších soutěžích, tak u rekreačních hokejistů ve všech těchto zemích. Každý rok jsou vidět naše plexi na mistrovství světa v hokeji a dalších velkých hokejových akcích, za což patří dík i našim distributorům. V domácí Extralize jsou plexi k vidění u hráčů ve všech klubech.

 

Unikátní a oblíbený produkt jde pořídit právě nyní u nás v populární sekci hokejové doplňky. Nyní získáte vyjímečné kousky z této známé rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu!

Oblíbený a kvalitní produkt Hejduk Plexi Hejduk Proline MHX vypouklé, čirá od společnosti s úžasnou pověstí Hejduk máte možnost sehnat zrovna za nejnižší cenu. Cenově vychází na 1 099 Kč.