Hejduk Pohlcovač pachu SmellWell Sensitive Blue (2ks)

Kvalitní a velmi žádaný výrobek máte možnost sehnat snadno u nás v oblíbené rubrice hokejové doplňky. Prozkoumejte ještě další produkty z... více informací »
Hejduk Pohlcovač pachu SmellWell Sensitive Blue (2ks)
Značka: Hejduk
299 Kč
DO OBCHODU >
Kvalitní a velmi žádaný výrobek máte možnost sehnat snadno u nás v oblíbené rubrice hokejové doplňky. Prozkoumejte ještě další produkty z...

Kvalitní a velmi žádaný výrobek máte možnost sehnat snadno u nás v oblíbené rubrice hokejové doplňky. Prozkoumejte ještě další produkty z této oblíbené sekce v bezva akci. Deodorizéry SmellWell jsou skvělým řešením pro jejich univerzální využití při odstraňování zápachu a vlhkosti nejen z bot (obuvi všeho druhu), ale i rukavic, sportovní výstroje, batohů a pod.

Deodorizéry SmellWell jsou skvělým řešením pro jejich univerzální využití při odstraňování zápachu a vlhkosti nejen z bot (obuvi všeho druhu), ale i rukavic, sportovní výstroje, batohů a pod.

Polštářky SmellWell nefungují pouze na bázi překrytí zápachu pěknou vůní. Oni napomáhají prevenci před rozmnožováním bakterií, které zápach ve skutečnosti způsobují. A to tak, že z bot nebo sportovní výstroje absorbují vlhkost, která vytváří ideální prostředí pro tvorbu bakterií. Jednoduše stačí polštářky vložit do obuvi nebo sportovní výstroje a nechat určitý čas, například přes noc, působit.
V polštářku z materiálu Microfiber, které je nabarvené přírodě nezávadnými ekologickými barvami, se nachází směs ze švédskou tajnou formulkou. Pro bližší představu je to směs aktivního bambusového uhlí, minerálů a absorbentů v určitém poměru s přidanou čerstvou vůní.
Trvanlivost deodorizérů je do 6 měsíců od rozbalení ze sáčku.

Velmi prodávaný kousek Hejduk Pohlcovač pachu SmellWell Sensitive Blue (2ks) od známé značky Hejduk máte možnost najít právě teď v naší nabídce za skvělou cenu! Akční ceny od 299 Kč.