Hejduk Pohlcovač pachu SmellWell XL (2ks), černá

Deodorizéry SmellWell jsou skvělým řešením pro jejich univerzální využití při odstraňování zápachu a vlhkosti nejen z bot (obuvi všeho druhu),... více informací »
Hejduk Pohlcovač pachu SmellWell XL (2ks)
Značka: Hejduk
379 Kč
DO OBCHODU >
Deodorizéry SmellWell jsou skvělým řešením pro jejich univerzální využití při odstraňování zápachu a vlhkosti nejen z bot (obuvi všeho druhu),...

Deodorizéry SmellWell jsou skvělým řešením pro jejich univerzální využití při odstraňování zápachu a vlhkosti nejen z bot (obuvi všeho druhu), ale i rukavic, sportovní výstroje, batohů a pod. XL velikost je vhodná do vyšších bot, bruslí, lyžáků, větších batohů, a pod.

Polštářky SmellWell nefungují pouze na bázi překrytí zápachu pěknou vůní. Oni napomáhají prevenci před rozmnožováním bakterií, které zápach ve skutečnosti způsobují. A to tak, že z bot nebo sportovní výstroje absorbují vlhkost, která vytváří ideální prostředí pro tvorbu bakterií. Jednoduše stačí polštářky vložit do obuvi nebo sportovní výstroje a nechat určitý čas, například přes noc, působit.
V polštářku z materiálu Microfiber, které je nabarvené přírodě nezávadnými ekologickými barvami, se nachází směs ze švédskou tajnou formulkou. Pro bližší představu je to směs aktivního bambusového uhlí, minerálů a absorbentů v určitém poměru s přidanou čerstvou vůní.
Trvanlivost deodorizérů je do 6 měsíců od rozbalení ze sáčku.

Tento skvělý výrobek Hejduk Pohlcovač pachu SmellWell XL (2ks), černá jde pořídit právě nyní tady u nás v populární rubrice hokejové doplňky! Podívejte se na podobné produkty ze zmíněné kategorie za nejlepší ceny.

Velmi oblíbený produkt Hejduk Pohlcovač pachu SmellWell XL (2ks), černá od značky se zárukou kvality Hejduk snadno můžete pořídit právě pořád výhodně. Aktuálně za 379 Kč.