Hejduk Střelecká deska Hejduk Shooting Pad ICE 2m2, HS21 (18KS)

Střelecká deska Hejduk Shooting pad ICE přináší výjimečnou možnost udělat něco se slabou produktivitou, nelichotivou statistikou a zoufalým... více informací »
Hejduk Střelecká deska Hejduk Shooting Pad ICE 2m2
Značka: Hejduk
2 399 Kč
DO OBCHODU >
Střelecká deska Hejduk Shooting pad ICE přináší výjimečnou možnost udělat něco se slabou produktivitou, nelichotivou statistikou a zoufalým...

Střelecká deska Hejduk Shooting pad ICE přináší výjimečnou možnost udělat něco se slabou produktivitou, nelichotivou statistikou a zoufalým zakončením.

Autenticky simuluje a věrně imituje pocit (z) hokejového kluziště. Nová zdokonalená technika zajišťuje nejlepší manipulaci s pukem. Rozměry jedné dlaždice 330mm x 330mm spotřeba dlaždic na 2m2 je 18 ks.

Oproti deskám Stilmat má v sobě obsažen speciální klouzavý materiál, takže má oproti deskám Stilmat mnohem blíže k ledu a puk tak po ní klouže opravdu skvěle.

Nahrávač na obrázku není součástí produktu.

Ve slevě produkt Hejduk Střelecká deska Hejduk Shooting Pad máte možnost pořídit teď na stránkách zařazený v sekci hokejové doplňky! Prozkoumejte ostatní produkty z této známé sekce za výhodnou cenu!

Levný výrobek Hejduk Střelecká deska Hejduk Shooting Pad ICE 2m2, HS21 (18KS) od spolehlivé značky Hejduk je k získání tady napořád výhodně! Levně za 2 399 Kč.