Helma Bauer Hyperlite

Špičková seniorská hokejová helma Bauer Hyperlite. Tento model, určený zejména profesionálním hráčům, v sobě kombinuje maximální ochranu... více informací »
Helma Bauer Hyperlite
Značka: Bauer
6 799 Kč
DO OBCHODU >
Špičková seniorská hokejová helma Bauer Hyperlite. Tento model, určený zejména profesionálním hráčům, v sobě kombinuje maximální ochranu...

Špičková seniorská hokejová helma Bauer Hyperlite. Tento model, určený zejména profesionálním hráčům, v sobě kombinuje maximální ochranu hokejistovy hlavy a větší odolnost než kdy dříve. Luxusní designové provedení neklame, přilba se pyšní několika výjimečnými funkcemi a nevídaným pohodlím. Při návrhu helmy Bauer Hyperlite se tvůrci zaměřili na každý detail. Vybavili ji systémem FreeForm, který umožňuje nastavit délku a šířku tak, aby vám na hlavě dokonale seděla. Kromě toho dali helmě do vínku zbrusu novou pěnu Shocklite Foam. Ta se stará o nejvyšší možnou ochranu hráče proti nárazu a zároveň je extra komfortní. V porovnání s modelem Re-Akt 150 je přilba Hyperlite o 20 % lehčí a má vysoký střih zátylku. Při zápase i tréninku oceníte taktéž komfortní polstrování. S kryty uší lze manipulovat, aniž byste museli použít nářadí. Třešničkou na dortu tohoto modelu je elegantní vzhled odrážející rychlost dnešního hokeje. Helmu Hyperlite vystihují hlavně dvě slova: rychlost a odolnost. Zjistěte více, jak vybrat hokejovou helmu, z našeho článku. Vynikající produkt Helma Bauer Hyperlite můžete pořídit zrovna tu zařazený v sekci helmy! Vyberte si parádní produkty z naší kategorie z pohodlí domova.

Kvalitní výrobek Helma Bauer Hyperlite od výrobce se skvělou pověstí Bauer snadno pořídíte momentálně na našich stránkách ve slevě! Výhodně za 6 799 Kč.