Helma Prodigy Yth Combo

Bezpečná helma pro malé hokejisty, která je navíc tak praktická, že si ji zvládnout nasadit a zapnout i ti nejmenší hráči, to je helma Prodigy... více informací »
Helma Prodigy Yth Combo
Značka: Bauer
2 199 Kč
DO OBCHODU >
Bezpečná helma pro malé hokejisty, která je navíc tak praktická, že si ji zvládnout nasadit a zapnout i ti nejmenší hráči, to je helma Prodigy...

Bezpečná helma pro malé hokejisty, která je navíc tak praktická, že si ji zvládnout nasadit a zapnout i ti nejmenší hráči, to je helma Prodigy Combo. Helma je vhodná pro obvod hlavy 49 – 54 cm Detaily výrobku: Pěna o dvojí hustotě optimální pro začínající hokejisty Dvojdílná nastavitelná skořepina Snadné nastavení bez použití nářadí Prodigy mřížka umožňuje vlastní nastavení pomocí čtyř variabilních bodů uchycení Certifikáty ochrany CSA HECC, CE Nabídka barevných variant Tento kvalitní a žádaný produkt Helma Prodigy Yth Combo můžete pořídit rovnou tady u nás v oblíbené rubrice combo. Nyní můžete najít jiné produkty z této populární sekce za nejnižší cenu.

Kvalitní produkt Helma Prodigy Yth Combo od spolehlivé značky Bauer máte možnost sehnat teď skutečně výhodně! Teď v akci 2 199 Kč.