Helma RE-AKT 150

Helma RE-AKT 150 je odpovědí značky Bauer na fakt, že až 78% hráčů má pocit, že je helma talčí a nesedí jim. Proto značka Bauer navrhla tuto... více informací »
Helma RE-AKT 150
Značka: Bauer
5 599 Kč
DO OBCHODU >
Helma RE-AKT 150 je odpovědí značky Bauer na fakt, že až 78% hráčů má pocit, že je helma talčí a nesedí jim. Proto značka Bauer navrhla tuto...

Helma RE-AKT 150 je odpovědí značky Bauer na fakt, že až 78% hráčů má pocit, že je helma talčí a nesedí jim. Proto značka Bauer navrhla tuto revoluční helmu, která má nejvíce variabilní nastavení velikosti na trhu. Proč vybrat právě tuto helmu? Zde máte několik argumentů: trojdílná nastavitelná skořepina poskytuje revoluční možnost nastavení velikosti pro každý typ hlavy komfortní ochranné vycpávky zajištují maximální komfort – už žádné otlaky! nejlehčí profi helma na trhu nejnižší profil mezi profi helmami rychlý a jednoduchý systém nastavení helmy bez nutnosti použití nářadí patentovaná velmi lehká pěna VTX Technology chrání hlavu po celém obvodu Unikátní pěna IX Foam maximálně chrání před nárazy na kritických místech Volba velikosti podle obvodu hlavy: S – 51 cm – 56 cm M – 54,5 cm – 59 cm L – 58 cm – 63,5 cm Oblíbený a kvalitní produkt Helma RE-AKT 150 máte možnost najít již dnes tu na našich stránkách umístěný v sekci helmy. Připravili jsme ještě další výrobky z této známé rubriky za neuvěřitelně výhodnou cenu!

Hodně oblíbený výrobek Helma RE-AKT 150 od spolehlivé značky Bauer je k dostání u nás právě extra výhodně. Zrovna nyní za cenu 5 599 Kč.