Helma RE-AKT 150 COMBO

Helma RE-AKT 150 COMBO je v balení včetně ochranné mřížky PROFILE III Tato helma je odpovědí značky Bauer na fakt, že až 78% hráčů má pocit,... více informací »
Helma RE-AKT 150 COMBO
Značka: Bauer
6 899 Kč
DO OBCHODU >
Helma RE-AKT 150 COMBO je v balení včetně ochranné mřížky PROFILE III Tato helma je odpovědí značky Bauer na fakt, že až 78% hráčů má pocit,...

Helma RE-AKT 150 COMBO je v balení včetně ochranné mřížky PROFILE III Tato helma je odpovědí značky Bauer na fakt, že až 78% hráčů má pocit, že je helma talčí a nesedí jim. Proto značka Bauer navrhla tuto revoluční helmu, která má nejvíce variabilní nastavení velikosti na trhu. Proč vybrat právě tuto helmu? Zde máte několik argumentů: trojdílná nastavitelná skořepina poskytuje revoluční možnost nastavení velikosti pro každý typ hlavy komfortní ochranné vycpávky zajištují maximální komfort – už žádné otlaky! nejlehčí profi helma na trhu nejnižší profil mezi profi helmami rychlý a jednoduchý systém nastavení helmy bez nutnosti použití nářadí patentovaná velmi lehká pěna VTX Technology chrání hlavu po celém obvodu Unikátní pěna IX Foam maximálně chrání před nárazy na kritických místech Volba velikosti podle obvodu hlavy: S – 51 cm – 56 cm M – 54,5 cm – 59 cm L – 57,5 cm – 62 cm
Tento vynikající produkt je k dispozici nyní tady u nás v populární sekci combo! Nyní si můžete pořídit oblíbené výrobky z této populární rubriky za nejlepší ceny!

Tento kvalitní a levný kousek Helma RE-AKT 150 COMBO od známé kvalitní značky Bauer můžete dostat tady teď za skvělou cenu! Ceny již od 6 899 Kč.