HockeyShot Balanční podložka Tyler Seguin Nine One Balance Board

Balanční deska navržena jednou z největších hvězd NHL - Tylerem Seguinem. Balanční deska navržena jednou z největších hvězd NHL - Tylerem... více informací »
HockeyShot Balanční podložka Tyler Seguin Nine One Balance Board
Značka: HockeyShot
2 999 Kč
DO OBCHODU >
Balanční deska navržena jednou z největších hvězd NHL - Tylerem Seguinem. Balanční deska navržena jednou z největších hvězd NHL - Tylerem...

Balanční deska navržena jednou z největších hvězd NHL – Tylerem Seguinem.

Balanční deska navržena jednou z největších hvězd NHL – Tylerem Seguinem.

Tato deska ti pomůže zdokonalit důležité aspekty tvé hry jako je balanc, koordinace a celková síle středu těla, na kterou se v posledních letech klade čím dál větší důraz.

Deska je silná pevná, takže snese i větší zátěž. Zároveň lze využít obě její strany, ať už se zarážkami nebo bez, což je nemalý rozdíl. Z jedné strany má deska grip, z druhé zarážky.

Kvalitní design odkazuje na tatování Tylera Seguina.

Ideální pro kombinaci s jinými tréninkovými pomůckami, jako je dřevěná kulička, závaží na hokejku, green biscuit a další.

Tato deska zlepší tvé bruslení, sílu a kondici.

 


Ve slevě tento produkt HockeyShot Balanční podložka Tyler Seguin Nine One Balance Board máte možnost získat lehce tady na našich stránkách ve známé sekci hokejové doplňky. Nyní si můžete koupit oblíbené produkty z této oblíbené rubriky za rozumné peníze!

Tento unikátní produkt HockeyShot Balanční podložka Tyler Seguin Nine One Balance Board od společnosti HockeyShot pohodlně dostanete právě teď v nabídce pořád výhodně. Aktuálně v akci od 2 999 Kč.