Hokejka Bauer NSX Jr 40

Juniorská hokejka v tvrdosti 40. Výška: 132 cm Bod ohybu: Střední Materiál shaftu a čepele: UD Carbon Konstrukce čepele: BridgeCore Technology pro... více informací »
Hokejka Bauer NSX Jr 40
Značka: Bauer
989 Kč
DO OBCHODU >
Juniorská hokejka v tvrdosti 40. Výška: 132 cm Bod ohybu: Střední Materiál shaftu a čepele: UD Carbon Konstrukce čepele: BridgeCore Technology pro...

Juniorská hokejka v tvrdosti 40. Výška: 132 cm Bod ohybu: Střední Materiál shaftu a čepele: UD Carbon Konstrukce čepele: BridgeCore Technology pro zvýšenou odolnost Hokejka z řady NSX byla navržena jako základní model z celé řady Bauer a ve srovnatelné cenové úrovni patří mezi nejlepší na trhu a to v poměru cena / vyváženost / výdrž. Tedy parametry, které jsou pro každého hráče a jeho rodiče velmi důležité. Řada NSX je aktuálně jediným zástupcem segmentu „základní výstroje“ v nabídce Bauer a díky tomu vám můžeme nabídnout maximální možnou kvalitu a výkonnost za velmi příznivou cenu.
Kvalitní a velmi žádaný produkt lze pořídit lehce tady na webu umístěný v kategorii hokejky. Nyní koupíte parádní kousky ze zmíněné rubriky za outletovou cenu!

Unikátní a žádaný výrobek Hokejka Bauer NSX Jr 40 od skvělé značky Bauer lze nakoupit právě dnes opravdu výhodně! Akční cena již od 989 Kč.