Hokejka Bauer Vapor Junior 30

Vapor Junior Hokejka Vapor Junior pro kategorii Junior s tvrdostí 30 a výškou 127 cm, která navazuje na model Prodigy 30 Flex. Jde o model určený pro... celý popis>
Hokejka Bauer Vapor Junior 30
Značka: Bauer
1 799 Kč
DO OBCHODU >

Vapor Junior Hokejka Vapor Junior pro kategorii Junior s tvrdostí 30 a výškou 127 cm, která navazuje na model Prodigy 30 Flex. Jde o model určený pro malé začínající hráče, který je nadupaný moderními technologiemi a pomáhá mladým hokejistům zlepšovat přihrávky i zakončení. Hůl v sobě skrývá podobné vlastnosti jako dospělácké hokejky Vapor. V porovnání s předchozími modely se podařilo výrazně snížit hmotnost, což je speciálně u dětských hokejek významný parametr. Dále hůl dostala do výbavy zlepšenou vyváženost, lepší výkon a o 14 % odolnější shaft proti nárazům. Čepel má ideální tuhost pro tuto věkovou kategorii a puk se tak hráči lépe vede na hokejce a snáze se zvedá vzhůru. Díky snadnému prohnutí hole navíc hokejista bez potíží vystřelí a střela mu nesebere tolik sil. Kromě praktických výhod se model vyjímá unikátním designem s červenou barvou. Malý sportovec s hokejkou zapůsobí hned, jak ji poprvé přinese do kabiny.
Oblíbený a kvalitní produkt Hokejka Bauer Vapor Junior 30 je k sehnání mimo jiné tu na webu v sekci hokejky! Vyhledejte si zcela nové výrobky ve zmíněné kategorii v bezva akci!

Unikátní a oblíbený produkt Hokejka Bauer Vapor Junior 30 od značky Bauer jde koupit právě dnes za rozumné peníze! Na našich stránkách za 1 799 Kč.