Hokejka Bauer Vapor X 3.7 Sr 77

Tyto hokejky patří do velikostní kategorie Senior. Hledáte menší velikost? Hole Vapor X 3.7 nabízíme také ve velikosti Junior a Intermediate. Ostatní... více informací »
Hokejka Bauer Vapor X 3.7 Sr 77
Značka: Bauer
2 999 Kč
DO OBCHODU >
Tyto hokejky patří do velikostní kategorie Senior. Hledáte menší velikost? Hole Vapor X 3.7 nabízíme také ve velikosti Junior a Intermediate. Ostatní...

Tyto hokejky patří do velikostní kategorie Senior. Hledáte menší velikost? Hole Vapor X 3.7 nabízíme také ve velikosti Junior a Intermediate. Ostatní velikosti najdete zde. Bauer Vapor X 3.7 SR-77 Seniorská hokejka Vapor X 3.7 s tvrdostí 77 a výškou 152 cm. Jedná se o bezkonkurenční model ve své cenové kategorii, jelikož je napěchovaný spoustou technologií, o kterých si jiné levnější hole mohou nechat jen zdát. Vapor X 3.7 skvěle poslouží jak profíkům, tak hokejistům hrajícím jednou nebo dvakrát týdně pro zábavu. Tento model je proto skvělá volba, pokud patříte k hobby hráčům a chcete se výbavou přiblížit hokejové elitě. K největším přednostem hokejky se řadí její nižší hmotnost oproti modelům Vapor z předchozích let. Zároveň je o 12 % odolnější proti nárazům, především na citlivých místech shaftu. S Vaporem X 3.7 navíc bleskově nabijete na střelu, takže budete pro brankáře větší hrozbou než kdykoliv předtím. Shaft je na čepel nově napojený metodou HP Mold, což přináší konzistentní pocit při držení puku. Z technických vylepšení oceníte také krček hokejky XE Taper a celkový optimální balanc hole.
Exkluzivní produkt je k dostání nyní tady a teď na našem webu ve známé kategorii hokejky! Pořiďte si ještě další produkty ve zmíněné kategorii za výhodné peníze!

Zcela unikátní výrobek Hokejka Bauer Vapor X 3.7 Sr 77 od přední společnosti Bauer jde získat právě teď v naší nabídce skutečně výhodně. V akci od 2 999 Kč.