Hokejka Bauer Vapor Youth 20

Vapor Youth Hokejka Vapor Youth pro kategorii Youth s tvrdostí 20 a výškou 130 cm (postavená na špičku), která navazuje na model Prodigy 20 Flex. Jde o... více informací »
Hokejka Bauer Vapor Youth 20
Značka: Bauer
1 699 Kč
DO OBCHODU >
Vapor Youth Hokejka Vapor Youth pro kategorii Youth s tvrdostí 20 a výškou 130 cm (postavená na špičku), která navazuje na model Prodigy 20 Flex. Jde o...

Vapor Youth Hokejka Vapor Youth pro kategorii Youth s tvrdostí 20 a výškou 130 cm (postavená na špičku), která navazuje na model Prodigy 20 Flex. Jde o model určený pro malé začínající hráče, který je nadupaný moderními technologiemi a pomáhá mladým hokejistům zlepšovat přihrávky i zakončení. Hůl v sobě skrývá podobné vlastnosti jako dospělácké hokejky Vapor. V porovnání s předchozími modely se podařilo výrazně snížit hmotnost, což je speciálně u dětských hokejek významný parametr. Dále hůl dostala do výbavy zlepšenou vyváženost, lepší výkon a o 14 % odolnější shaft proti nárazům. Čepel má ideální tuhost pro tuto věkovou kategorii a puk se tak hráči lépe vede na hokejce a snáze se zvedá vzhůru. Díky snadnému prohnutí hole navíc hokejista bez potíží vystřelí a střela mu nesebere tolik sil. Kromě praktických výhod se model vyjímá unikátním designem s červenou barvou. Malý sportovec s hokejkou zapůsobí hned, jak ji poprvé přinese do kabiny. Kvalitní a žádaný produkt Hokejka Bauer Vapor Youth lze sehnat nyní na webu umístěný v rubrice hokejky. Vyhledejte si skvělé kusy ve zmiňované sekci v akci.

Ve slevě kus Hokejka Bauer Vapor Youth 20 od přední společnosti Bauer jednoduše můžete najít aktuálně za výhodnou cenu. Aktuálně stojí u nás 1 699 Kč.