Hokejka G. 3S PRO Sr LFT

Hokejka Supreme 3S PRO nabízí brankáři výkonnost a vlastnosti nejvyšších modelů konkurenčních značek za výrazně nižší cenu. I někteří... více informací »
Hokejka G. 3S PRO Sr LFT
Značka: Bauer
5 599 Kč
DO OBCHODU >
Hokejka Supreme 3S PRO nabízí brankáři výkonnost a vlastnosti nejvyšších modelů konkurenčních značek za výrazně nižší cenu. I někteří...

Hokejka Supreme 3S PRO nabízí brankáři výkonnost a vlastnosti nejvyšších modelů konkurenčních značek za výrazně nižší cenu. I někteří brankáři z české extraligy nastupují s touto hokejkou. Čepel hokejky je vyrobena z Curv kompozitu metodou Advanced Carbon Layering, což je nejlepší technologické provedení, které najdeme v hokejovém odvětví. Hokejka je díky tomu lehká, odolná a má skvělé vyvážení. Tento skvělý kousek Hokejka G. 3S PRO Sr LFT lze získat rovnou na stránkách zařazený v sekci hokejky! Nyní si můžete pořídit akční produkty z této populární kategorie za skvělou cenu!

Výjimečný produkt Hokejka G. 3S PRO Sr LFT od značky s dobrým jménem Bauer snadno pořídíte právě nyní za extra cenu. V akci za cenu 5 599 Kč.