Hokejka G. 3S PRO Sr MTO

Hokejka Supreme 3S PRO nabízí brankáři výkonnost a vlastnosti nejvyšších modelů konkurenčních značek za výrazně nižší cenu. I někteří... více informací »
Hokejka G. 3S PRO Sr MTO
Značka: Bauer
5 599 Kč
DO OBCHODU >
Hokejka Supreme 3S PRO nabízí brankáři výkonnost a vlastnosti nejvyšších modelů konkurenčních značek za výrazně nižší cenu. I někteří...

Hokejka Supreme 3S PRO nabízí brankáři výkonnost a vlastnosti nejvyšších modelů konkurenčních značek za výrazně nižší cenu. I někteří brankáři z české extraligy nastupují s touto hokejkou. Čepel hokejky je vyrobena z Curv kompozitu metodou Advanced Carbon Layering, což je nejdlepší technologické provedení, které najdeme v hokejovém odvětví. Hokejka je díky tomu lehká, odolná a má skvělé vyvážení. SBL – stříbrná / modrá SNV – stříbrná / tmavě modrá SRD – stříbrná / červená Tento unikátní produkt Hokejka G. 3S PRO Sr MTO jde pořídit rovnou tady na webu v rubrice hokejky. Nyní najdete nové produkty ze zmíněné rubriky snadno online!

Velmi oblíbený produkt Hokejka G. 3S PRO Sr MTO od přední značky Bauer je dostupný aktuálně na našich stránkách za super cenu! Právě nyní za 5 599 Kč.