Hokejka G. 3X Int RHT

RHT - opačný gard, držení v levé ruce. Brankářská hokejka Bauer Vapor 3X pro kategorii Intermediate, nabízená v jedné velikosti. Navazuje na model... více informací »
Hokejka G. 3X Int RHT
Značka: Bauer
4 199 Kč
DO OBCHODU >
RHT - opačný gard, držení v levé ruce. Brankářská hokejka Bauer Vapor 3X pro kategorii Intermediate, nabízená v jedné velikosti. Navazuje na model...

RHT – opačný gard, držení v levé ruce. Brankářská hokejka Bauer Vapor 3X pro kategorii Intermediate, nabízená v jedné velikosti. Navazuje na model X2.9 a je ideální především pro hobby brankáře a gólmany hrající na poloprofesionální úrovni. Mezi brankářskými holemi patří k tomu nejlepšímu na trhu v poměru cena/výkon. Buďte si jistí, že Vapor 3X je hokejka lehká jako pírko – v kategorii performance jde o nejlehčí hůl (váží 710 gramů). Toho se podařilo dosáhnout vytvořením speciálního jádra čepele s názvem ExpandCel. Samotná čepel dostala do výbavy technologii AEROFOAM a kulatou špičku, což vám umožní lépe ovládat hůl. Zaujme vás také kratší shaft, přizpůsobený aktuálním brankářským trendům. Ruku v ruce s moderním provedením jde i oblouková konstrukce pádla. Vapor X je výbornou volbou pro každého gólmana, který chce jít s dobou a používat nejmodernější výbavu, ale zároveň si nehodlá pořídit nejdražší produkty.
Neodolatelný produkt Hokejka G. 3X Int máte možnost nakoupit rovnou tady a teď na našich stránkách umístěný v kategorii hokejky. Připravili jsme ještě jiné zboží z této oblíbené rubriky za super ceny!

Vysoce kvalitní kus Hokejka G. 3X Int RHT od této skvělé značky Bauer snadno můžete sehnat na našich stránkách teď za výhodnou cenu! Nyní za 4 199 Kč.