Hokejka G. 3X Sr RHT

RHT - opačný gard, držení v pravé ruce. Seniorská brankářská hokejka Bauer Vapor 3X, kterou si můžete pořídit ve třech velikostech a třech... více informací »
Hokejka G. 3X Sr RHT
Značka: Bauer
4 499 Kč
DO OBCHODU >
RHT - opačný gard, držení v pravé ruce. Seniorská brankářská hokejka Bauer Vapor 3X, kterou si můžete pořídit ve třech velikostech a třech...

RHT – opačný gard, držení v pravé ruce. Seniorská brankářská hokejka Bauer Vapor 3X, kterou si můžete pořídit ve třech velikostech a třech barevných variantách. Navazuje na model X2.9 a je ideální především pro hobby brankáře a gólmany hrající na poloprofesionální úrovni. Mezi brankářskými holemi patří k tomu nejlepšímu na trhu v poměru cena/výkon. Buďte si jistí, že Vapor 3X je hokejka lehká jako pírko – v kategorii performance jde o nejlehčí hůl (váží 710 gramů). Toho se podařilo dosáhnout vytvořením speciálního jádra čepele s názvem ExpandCel. Samotná čepel dostala do výbavy technologii AEROFOAM a kulatou špičku, což vám umožní lépe ovládat hůl. Zaujme vás také kratší shaft, přizpůsobený aktuálním brankářským trendům. Ruku v ruce s moderním provedením jde i oblouková konstrukce pádla. Vapor X je výbornou volbou pro každého gólmana, který chce jít s dobou a používat nejmodernější výbavu, ale zároveň si nehodlá pořídit nejdražší produkty.
Žádaný produkt Hokejka G. 3X Sr můžete sehnat již dnes tu v populární kategorii hokejky! Připravili jsme ještě podobné kusy ve zmíněné sekci za super cenu. Třeba hledáte něco jiného, máme toho více. Mrkněte na další zboží od dodavatele Bauer. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený produkt Hokejka G. 3X Sr RHT od výrobce Bauer najdete momentálně na webu se slevou. Akční ceny od 4 499 Kč.