Hokejka G. GSX Int LFT (MTO)

WBL - bílá, modrý nápis BAUER WRD - bílá, červený nápis BAUER Hokejka GSX kategorie Intermediate je ideální volbou pro výkonnostní mládežnické... více informací »
Hokejka G. GSX Int LFT (MTO)
Značka: Bauer
3 449 Kč
DO OBCHODU >
WBL - bílá, modrý nápis BAUER WRD - bílá, červený nápis BAUER Hokejka GSX kategorie Intermediate je ideální volbou pro výkonnostní mládežnické...

WBL – bílá, modrý nápis BAUER WRD – bílá, červený nápis BAUER Hokejka GSX kategorie Intermediate je ideální volbou pro výkonnostní mládežnické brankáře, kteří hledají přechodovou hokejku mezi juniorskou a seniorskou velikostí. Hokejka má ergonomicky tvarované pádlo ze sklolaminátu, které je obaleno v karbonu i čepel má sklolaminátovou konstrukci. Řada GSX není ani Supreme ani Vapor, ale je to kompletní nová řada, která spojuje to nejoblíbenější z obou dvou rodin. V tomto případě se jedná o profi vzhled Vaporek a tvar hokejek Supreme. Zajímavý produkt Hokejka G. GSX Int jde sehnat jednoduše tady u nás umístěný v kategorii hokejky! Získejte kvalitní produkty ve zmiňované kategorii v akci.

Neodolatelný výrobek Hokejka G. GSX Int LFT (MTO) od výrobce s dlouholetou historií Bauer je dostupný již dnes levně! Stojí teď u nás 3 449 Kč.