Hokejka G. GSX Int RHT

Tento unikátní produkt Hokejka G. GSX Int můžete koupit bezstarostně na stránkách v populární sekci hokejky. Nyní si můžete vybrat skvělé... více informací »
Hokejka G. GSX Int RHT
Značka: Bauer
3 449 Kč
DO OBCHODU >
Tento unikátní produkt Hokejka G. GSX Int můžete koupit bezstarostně na stránkách v populární sekci hokejky. Nyní si můžete vybrat skvělé...

Tento unikátní produkt Hokejka G. GSX Int můžete koupit bezstarostně na stránkách v populární sekci hokejky. Nyní si můžete vybrat skvělé produkty z této kategorie za internetové ceny! Hokejka GSX kategorie Intermediate s čepelí na pravou stranu pro držení hokejky v levé ruce je ideální volbou pro výkonnostní mládežnické brankáře, kteří hledají přechodovou hokejku mezi juniorskou a seniorskou velikostí. Hokejka má ergonomicky tvarované pádlo ze sklolaminátu, které je obaleno v karbonu i čepel má sklolaminátovou konstrukci. Řada GSX není ani Supreme ani Vapor, ale je to kompletní nová řada, která spojuje to nejoblíbenější z obou dvou rodin. V tomto případě se jedná o profi vzhled Vaporek a tvar hokejek Supreme.

Levný produkt Hokejka G. GSX Int RHT od populární značky Bauer je dostupný právě teď u nás se slevou! Výhodně teď u nás za 3 449 Kč.