Hokejka G. GSX Jr LFT

Juniorská hokejka GSX je jediným modelem značky Bauer v této velikostní kategorii. Hokejka má ergonomicky tvarované pádlo ze sklolaminátu, které je... více informací »
Hokejka G. GSX Jr LFT
Značka: Bauer
3 249 Kč
DO OBCHODU >
Juniorská hokejka GSX je jediným modelem značky Bauer v této velikostní kategorii. Hokejka má ergonomicky tvarované pádlo ze sklolaminátu, které je...

Juniorská hokejka GSX je jediným modelem značky Bauer v této velikostní kategorii. Hokejka má ergonomicky tvarované pádlo ze sklolaminátu, které je obaleno v karbonu i čepel má sklolaminátovou konstrukci. Řada GSX není ani Supreme ani Vapor, ale je to kompletní nová řada, která spojuje to nejoblíbenější z obou dvou rodin. V tomto případě se jedná o profi vzhled Vaporek a tvar hokejek Supreme. Tento zlevněný produkt Hokejka G. GSX Jr jde koupit zrovna tady a teď na našem webu v populární kategorii hokejky! Nyní můžete získat ještě jiné produkty z této oblíbené rubriky za extra cenu!

Kvalitní a oblíbený kus Hokejka G. GSX Jr LFT od známé kvalitní značky Bauer pohodlně pořídíte na našich stránkách nyní se slevou! Na našich stránkách za 3 249 Kč.