Hokejka G. GSX Sr LFT

Hokejka GSX je základním modelem značky Bauer. Bylo by škoda o ni uvažovat pouze jako o hokejce pro hobby brankáře, jelikož se jedná v dané cenové... více informací »
Hokejka G. GSX Sr LFT
Značka: Bauer
3 529 Kč
DO OBCHODU >
Hokejka GSX je základním modelem značky Bauer. Bylo by škoda o ni uvažovat pouze jako o hokejce pro hobby brankáře, jelikož se jedná v dané cenové...

Hokejka GSX je základním modelem značky Bauer. Bylo by škoda o ni uvažovat pouze jako o hokejce pro hobby brankáře, jelikož se jedná v dané cenové hladině o nejlepší brankářskou hůl na trhu! Díky stylu provedení a použitým materiálům je skvělou volbou pro brankáře, který poptává první hokejku v seniorské velikosti. Hokejka má ergonomicky tvarované pádlo ze sklolaminátu, které je obaleno v karbonu i čepel má sklolaminátovou konstrukci. Řada GSX není ani Supreme ani Vapor, ale je to kompletní nová řada, která spojuje to nejoblíbenější z obou dvou rodin. V tomto případě se jedná o profi vzhled Vaporek a tvar hokejek Supreme. Tento zlevněný výrobek Hokejka G. GSX Sr je dostupný právě nyní tady u nás ve známé kategorii hokejky. Připravili jsme nové produkty ve zmíněné kategorii v bezva akci!

Super produkt Hokejka G. GSX Sr LFT od dodavatele s dobrým jménem Bauer pohodlně dostanete na našich stránkách teď právě trvale výhodně! Momentálně k dispozici za 3 529 Kč.