Hokejka G. GSX Sr LFT MTO

Hokejka GSX je základním modelem značky Bauer. Bylo by škoda o ni uvažovat pouze jako o hokejce pro hobby brankáře, jelikož se jedná v dané cenové... více informací »
Hokejka G. GSX Sr LFT MTO
Značka: Bauer
3 529 Kč
DO OBCHODU >
Hokejka GSX je základním modelem značky Bauer. Bylo by škoda o ni uvažovat pouze jako o hokejce pro hobby brankáře, jelikož se jedná v dané cenové...

Hokejka GSX je základním modelem značky Bauer. Bylo by škoda o ni uvažovat pouze jako o hokejce pro hobby brankáře, jelikož se jedná v dané cenové hladině o nejlepší brankářskou hůl na trhu! Díky stylu provedení a použitým materiálům je skvělou volbou pro brankáře, který poptává první hokejku v seniorské velikosti. Hokejka má ergonomicky tvarované pádlo ze sklolaminátu, které je obaleno v karbonu i čepel má sklolaminátovou konstrukci. Řada GSX není ani Supreme ani Vapor, ale je to kompletní nová řada, která spojuje to nejoblíbenější z obou dvou rodin. V tomto případě se jedná o profi vzhled Vaporek a tvar hokejek Supreme. Ne této kartě vybíráte z barevných variant hokejky. WBL – bílá + modrý nápis WRD – bílá + červený nápis
Žádaný kus Hokejka G. GSX Sr LFT jde pořídit právě nyní tady na našem webu umístěný v kategorii hokejky! Prozkoumejte oblíbené kousky z naší kategorie snadno online.

Tento vynikající kousek Hokejka G. GSX Sr LFT MTO s osvědčenou značkou Bauer jednoduše naleznete v naší online nabídce opravdu výhodně! Cena již od 3 529 Kč.