Hokejka G. Hyperlite Sr LFT

LFT - klasický gard, držení v pravé ruce. Seniorská brankářská hokejka Bauer Vapor Hyperlite, kterou nabízíme ve třech velikostech a také ve třech... více informací »
Hokejka G. Hyperlite Sr LFT
Značka: Bauer
6 599 Kč
DO OBCHODU >
LFT - klasický gard, držení v pravé ruce. Seniorská brankářská hokejka Bauer Vapor Hyperlite, kterou nabízíme ve třech velikostech a také ve třech...

LFT – klasický gard, držení v pravé ruce. Seniorská brankářská hokejka Bauer Vapor Hyperlite, kterou nabízíme ve třech velikostech a také ve třech barevných variantách. Jedná se o elitní hůl a naprostou špičku od Baueru. Je určená profesionálům a také gólmanům, kteří pro sebe vždy chtějí tu nejlepší výstroj. Oproti předchozím hokejkám z řady Vapor se do Hyperlite povedlo zakomponovat několik vylepšení. Pro brankáře je čím dál důležitější dlouhá životnost hokejky, a tak tento model dostal novou čepel HYPERCORE, která vylepšuje odolnost hole a sdílí některé technologie s hráčskou hokejkou. Tvůrcům se podařilo vylepšit i úchop a ovládání hole – zkrátili shaft, přidali nový pentagrip pro lepší cit a hokejce navrhli novou kulatou špičku čepele. To vám umožní lepší střelu a snadnější ovládání puku. U takto moderní hokejky je samozřejmostí co nejnižší hmotnost. Pokládání karbonových vláken při výrobě se posunulo na zcela novou úroveň, a tak Vapor Hyperlite váží pouze 595 gramů. Jde o nejlehčí brankářskou hůl na trhu. Akční výrobek Hokejka G. Hyperlite Sr máte možnost pořídit ještě tady na našem webu v populární rubrice hokejky! Připravili jsme pro vás zcela nové zboží ze zmíněné sekce za nejnižší cenu!

Super výrobek Hokejka G. Hyperlite Sr LFT od našeho předního výrobce Bauer je k sehnání aktuálně na webu skutečně výhodně. Nyní pořídíte jen za 6 599 Kč.