Hokejka G. Ultrasonic Sr LFT

Brankáři z NHL, české extraligy a dalších světových soutěží sází na hokejku Supreme Ultrasonic, která je nástupcem velice populární hokejky... více informací »
Hokejka G. Ultrasonic Sr LFT
Značka: Bauer
6 499 Kč
DO OBCHODU >
Brankáři z NHL, české extraligy a dalších světových soutěží sází na hokejku Supreme Ultrasonic, která je nástupcem velice populární hokejky...

Brankáři z NHL, české extraligy a dalších světových soutěží sází na hokejku Supreme Ultrasonic, která je nástupcem velice populární hokejky 2SPRO. Při vývoji jsme se zaměřili především na zvýšení odolnosti hokejky a dle výsledků z testování jsme svého cíle dosáhli. Celé pádlo i s čepelí jsou vyrobené metodou Advanced Carbon Layering z karbonu TeXtreme, tedy ten nejlepší karbon v hokejovém odvětví byl propleten unikátní metodou, která snižuje váhu a zároveň zvyšuje odolnost. Shaft je vyrobený z 3K karbonu toto vylepšení mělo pozitivní vliv na váhu i odolnost shaftu. Na samotném pádle najdeme na zadní straně prodloužený Ergo Spine, díky čemuž jsme opět dopomohli zvýšení odolnosti hokejky. Oblíbený a kvalitní produkt Hokejka G. Ultrasonic Sr najdete rovněž tu na našem webu v populární sekci hokejky! Připravili jsme ostatní produkty z této rubriky za příznivou cenu.

Zajímavý produkt Hokejka G. Ultrasonic Sr LFT od našeho předního výrobce Bauer lze nakoupit bezpečně online za výhodné peníze! Výhodně za 6 499 Kč.