Hokejka G. Ultrasonic Sr LFT (MTO)

Velmi žádaný produkt Hokejka G. Ultrasonic Sr LFT jde nakoupit přímo tady u nás v oblíbené rubrice hokejky. Pořiďte si vyjímečné zboží ze... více informací »
Hokejka G. Ultrasonic Sr LFT (MTO)
Značka: Bauer
6 499 Kč
DO OBCHODU >
Velmi žádaný produkt Hokejka G. Ultrasonic Sr LFT jde nakoupit přímo tady u nás v oblíbené rubrice hokejky. Pořiďte si vyjímečné zboží ze...

Velmi žádaný produkt Hokejka G. Ultrasonic Sr LFT jde nakoupit přímo tady u nás v oblíbené rubrice hokejky. Pořiďte si vyjímečné zboží ze zmíněné kategorie za parádní cenu!
Brankáři z NHL, české extraligy a dalších světových soutěží sází na hokejku Supreme Ultrasonic, která je nástupcem velice populární hokejky 2SPRO. Při vývoji jsme se zaměřili především na zvýšení odolnosti hokejky a dle výsledků z testování jsme svého cíle dosáhli. Celé padlo i s čepelí jsou vyrobené metodou Advanced Carbon Layering z karbonu TeXtreme, tedy ten nejlepší karbon v hokejovém odvětví byl propleten unikátní metodou, která snižuje váhu a zároveň zvyšuje odolnost. Shaft je vyrobený z 3K karbonu toto vylepšení mělo pozitivní vliv na váhu i odolnost shaftu. Na samotném pádle najdeme na zadní straně prodloužený Ergo Spine, díky čemuž jsme opět o něco více zvýšili odolnost hokejky. SBL – stříbrná / modrá SNV – stříbrná / tmavě modrá SRD – stříbrná / červená

Akční a ve slevě produkt Hokejka G. Ultrasonic Sr LFT (MTO) od populární značky Bauer snadno pořídíte aktuálně za parádní cenu! Ceny již od 6 499 Kč.