Hokejka Nexus 3N Jr 40

Juniorská hokejka Nexus 3N v tvrdosti 40. Délka hokejky je 132 cm. Heslo pro tento model? Špičková hokejka za velmi přívětivou cenu!I na tomto modelu... více informací »
Hokejka Nexus 3N Jr 40
Značka: Bauer
2 999 Kč
DO OBCHODU >
Juniorská hokejka Nexus 3N v tvrdosti 40. Délka hokejky je 132 cm. Heslo pro tento model? Špičková hokejka za velmi přívětivou cenu!I na tomto modelu...

Juniorská hokejka Nexus 3N v tvrdosti 40. Délka hokejky je 132 cm. Heslo pro tento model? Špičková hokejka za velmi přívětivou cenu!I na tomto modelu najdeme naší skvělou novinku ER Spine technologii, která pro zlepšení výkonnosti využívá pětihranný shaft. Díky změně geometrie shaftu jsme mohli odstranit přebytečné vrstvy uhlíkových vláken v klíčových částech, kde se hokejka prohýbá a tím tak ještě více zvýraznit bod středního ohybu, který je typický pro Nexus. Výhody, které to přinese výkonnosti hokejky jsou dechberoucí: Redukce váhy, rychlejší přenos energie do čepele, snadnější propružení hokejky do střely. Jedná o nejlehčí hokejku na trhu v této cenové úrovni. Mezi další technologie na hokejce, které napomáhají hráči k lepším výkonům patří napojení čepele HP mold, které poskytuje pocit při hře jako u jednodílné konstrukce a na závěr MaxBalance konstrukce, keredukuje váhu, zvyšuje odolnost a vylepšuje balanc čepele. Podívejte se na další nové modely Nexus v této tvrdosti.
Tento levný kus můžete nakoupit mimo jiné tady u nás zařazený v kategorii hokejky. Nyní si můžete pořídit akční produkty z této sekce za báječnou cenu.

Tento výjimečný produkt Hokejka Nexus 3N Jr 40 od skvělé a známé značky Bauer pohodlně nakoupíte momentálně na našich stránkách extra se slevou. Výhodně za skvělou cenu 2 999 Kč.