Hokejka Nexus 3N PRO Sr 70

Seniorská hokejka Nexus 3N PRO v tvrdosti 70. Nexus 3N PRO s naší novou technologií ER Spine Technology je navržena pro zkušené hráče. Technologie ER... více informací »
Hokejka Nexus 3N PRO Sr 70
Značka: Bauer
5 699 Kč
DO OBCHODU >
Seniorská hokejka Nexus 3N PRO v tvrdosti 70. Nexus 3N PRO s naší novou technologií ER Spine Technology je navržena pro zkušené hráče. Technologie ER...

Seniorská hokejka Nexus 3N PRO v tvrdosti 70. Nexus 3N PRO s naší novou technologií ER Spine Technology je navržena pro zkušené hráče. Technologie ER Spine je naší nejnovější Nexus inovací. Pro zlepšení výkonnosti využívá pětihranný shaft. Díky změně geometrie shaftu jsme mohli odstranit přebytečné vrstvy uhlíkových vláken v klíčových částech, kde se hokejka prohýbá a tím tak ještě více zvýraznit bod středního ohybu, který je typický pro Nexus. Výhody, které to přinese výkonnosti hokejky jsou dechberoucí: Redukce váhy, rychlejší přenos energie do čepele, snadnější propružení hokejky do střely. Nový pětihranný tvar shaftu skvěle padne do ruky a tím maximalizuje cit a kontrolu při vedení puku.Tento model má stejnou váhu jako obdobné modely v dalších Bauer řadách a to 3S PRO a 3X PRO. Tato hokejka má stejnou výkonnost jako předchozí top model 2N PRO, ale díky změněné konstrukci je odolnější a tím pádem s ní hráč odehraje více zápasů a vstřelí více branek.V rámci inovace zde najdeme více technologií: napojení čepele HP mold poskytuje pocit při hře jako u jednodílné konstrukce, konstrukční technologie MaxBalance redukuje váhu, zvyšuje odolnost a vylepšuj balanc čepele. TeXtreme – nejlepší karbon v odvětví poskytuje sílu a odolnost při nízké váze. Hokejka váží pouhých 420 gramů. Podívejte se na další nové modely Nexus v této tvrdosti.
Zlevněný produkt je k dostání rovněž tu umístěný v rubrice hokejky! Nyní koupíte zcela nové výrobky z naší kategorie za akční cenu.

Tento velmi žádaný výrobek Hokejka Nexus 3N PRO Sr 70 originál od výrobce Bauer jde sehnat u nás nyní za mimořádně nízkou cenu! Na našich stránkách za 5 699 Kč.