Hokejka Nexus 3N Sr 87

Seniorská hokejka Nexus 3N v tvrdosti 87. Heslo pro tento model? Špičková hokejka za velmi přívětivou cenu!I na tomto modelu najdeme naší skvělou... více informací »
Hokejka Nexus 3N Sr 87
Značka: Bauer
3 499 Kč
DO OBCHODU >
Seniorská hokejka Nexus 3N v tvrdosti 87. Heslo pro tento model? Špičková hokejka za velmi přívětivou cenu!I na tomto modelu najdeme naší skvělou...

Seniorská hokejka Nexus 3N v tvrdosti 87. Heslo pro tento model? Špičková hokejka za velmi přívětivou cenu!I na tomto modelu najdeme naší skvělou novinku ER Spine technologii, která pro zlepšení výkonnosti využívá pětihranný shaft. Díky změně geometrie shaftu jsme mohli odstranit přebytečné vrstvy uhlíkových vláken v klíčových částech, kde se hokejka prohýbá a tím tak ještě více zvýraznit bod středního ohybu, který je typický pro Nexus. Výhody, které to přinese výkonnosti hokejky jsou dechberoucí: Redukce váhy, rychlejší přenos energie do čepele, snadnější propružení hokejky do střely. Díky váze 435 gramů se jedná o nejlehčí hokejku na trhu v této cenové úrovni. Mezi další technologie na hokejce, které napomáhají hráči k lepším výkonům patří napojení čepele HP mold, které poskytuje pocit při hře jako u jednodílné konstrukce a na závěr MaxBalance konstrukce, keredukuje váhu, zvyšuje odolnost a vylepšuje balanc čepele. Podívejte se na další nové modely Nexus v této tvrdosti. Tento exkluzivní výrobek je k dostání ještě tu na našich stránkách v populární kategorii hokejky! Získejte zlevněné kousky ve zmiňované rubrice za super peníze.

Designový produkt Hokejka Nexus 3N Sr 87 od oblíbené značky se zárukou kvality Bauer jde koupit právě teď v nabídce se slevou. Nyní lze objednat jen za 3 499 Kč.