Hokejka Nexus N2700 Jr 40

Výjimečný a žádaný produkt Hokejka Nexus N2700 Jr 40 můžete získat pohodlně tady a teď na našem webu ve známé kategorii hokejky. Máme pro vás... více informací »
Hokejka Nexus N2700 Jr 40
Značka: Bauer
1 049 Kč
DO OBCHODU >
Výjimečný a žádaný produkt Hokejka Nexus N2700 Jr 40 můžete získat pohodlně tady a teď na našem webu ve známé kategorii hokejky. Máme pro vás...

Výjimečný a žádaný produkt Hokejka Nexus N2700 Jr 40 můžete získat pohodlně tady a teď na našem webu ve známé kategorii hokejky. Máme pro vás ostatní kusy ve zmiňované kategorii za výborné peníze. Juniorská hokejka Nexus N2700 v tvrdosti 40. Hokejky Nexus jsou navrženy pro maximální efektivitu střely, která ti zajistí smrtící přesnost. Kategorie: Performance Výška: 132 cm Vlastnosti v číslech Hodnocení výkonnosti 6,5/10 Určeno vlastnostmi při střele, švihu, váhou, vyvážeností, citem a odolností. Hodnocení hratelnosti 6,5/10 Odvíjí se od doby životnosti hokejky při hraní na odpovídající úrovni. Vylepšení oproti modelu předešlému modelu Nexus 7000: Redukce váhy o 20 gramů Rychlejší střela příklepem a zápěstím o 10% MaxBalance technologie Vylepšená vyváženost hokejky Technologie střely – SWEET – SPOT TECHNOLOGY Navrženo pro efektivní tedy snadnější přenos energie z napružení do střely. Reaguje na nižší pozici rukou při střele. Střední bod ohybu. Technologie shaftu – CARBON UD Rovné karbonové vlákna, které poskytují solidní vyváženost mezi životností a výkonností. Technologie čepele – MAX BALANCE Zesílené hrany a umístění karbonových vláken redukuje váhu a vylepšuje vyváženost to vše bez ztráty odolnosti. Čepel potažena 3K BIMAX karbonem. Konstrukce – Tavený dvojdíl Shaft a čepel jsou k sobě přitaveny. Lepidlo – R2 Konzistentní vrstva lepidla skrze hůl zvyšuje odolnost při zachování výkonnosti.

Velmi oblíbený kousek Hokejka Nexus N2700 Jr 40 od známého předního výrobce Bauer lze nakoupit na našich stránkách nyní napořád výhodně. Teď v akci 1 049 Kč.