Hokejka Nexus N2700 Sr 95

Seniorská hokejka Nexus N2700 v tvrdosti 95. Hokejky Nexus jsou navrženy pro maximální efektivitu střely, která ti zajistí smrtící přesnost.... více informací »
Hokejka Nexus N2700 Sr 95
Značka: Bauer
1 799 Kč
DO OBCHODU >
Seniorská hokejka Nexus N2700 v tvrdosti 95. Hokejky Nexus jsou navrženy pro maximální efektivitu střely, která ti zajistí smrtící přesnost....

Seniorská hokejka Nexus N2700 v tvrdosti 95. Hokejky Nexus jsou navrženy pro maximální efektivitu střely, která ti zajistí smrtící přesnost. Kategorie: Performance Váha: 450 g Výška: 152 cm Vlastnosti v číslech Hodnocení výkonnosti 6,5/10 Určeno vlastnostmi při střele, švihu, váhou, vyvážeností, citem a odolností. Hodnocení hratelnosti 6,5/10 Odvíjí se od doby životnosti hokejky při hraní na odpovídající úrovni. Vylepšení oproti modelu předešlému modelu Nexus 7000: Redukce váhy o 20 gramů Rychlejší střela příklepem a zápěstím o 10% MaxBalance technologie Vylepšená vyváženost hokejky Technologie střely – SWEET – SPOT TECHNOLOGY Navrženo pro efektivní tedy snadnější přenos energie z napružení do střely. Reaguje na nižší pozici rukou při střele. Střední bod ohybu. Technologie shaftu – CARBON UD Rovné karbonové vlákna, které poskytují solidní vyváženost mezi životností a výkonností. Technologie čepele – MAX BALANCE Zesílené hrany a umístění karbonových vláken redukuje váhu a vylepšuje vyváženost to vše bez ztráty odolnosti. Čepel potažena 3K BIMAX karbonem. Konstrukce – Tavený dvojdíl Shaft a čepel jsou k sobě přitaveny. Lepidlo – R2 Konzistentní vrstva lepidla skrze hůl zvyšuje odolnost při zachování výkonnosti. Oblíbený a akční produkt pořídíte již dnes na našich stránkách v populární rubrice hokejky. Vyhledejte si skvělé produkty ve zmíněné kategorii za výborné peníze!

Kvalitní a oblíbený kousek Hokejka Nexus N2700 Sr 95 od známé kvalitní značky Bauer lze zakoupit momentálně na webu extra výhodně. Stojí teď u nás 1 799 Kč.