Hokejka Nexus N2900 Sr 77

Hodně žádaný kus lze zakoupit také na našich stránkách v oblíbené rubrice hokejky! Připravili jsme pro vás oblíbené produkty z této známé... více informací »
Hokejka Nexus N2900 Sr 77
Značka: Bauer
2 399 Kč
DO OBCHODU >
Hodně žádaný kus lze zakoupit také na našich stránkách v oblíbené rubrice hokejky! Připravili jsme pro vás oblíbené produkty z této známé...

Hodně žádaný kus lze zakoupit také na našich stránkách v oblíbené rubrice hokejky! Připravili jsme pro vás oblíbené produkty z této známé kategorie za extra cenu! Seniorská hokejka Nexus N2900 v tvrdosti 77. Hokejky Nexus jsou navrženy pro maximální efektivitu střely, která ti zajistí smrtící přesnost. Kategorie: Performance Váha: 440 g Velikost: 152 cm Vylepšení oproti předešlému modelu Nexus 8000: Rychlejší střela příklepem a zápěstím o 7% Redukce váhy o 20 gramů MaxBalance technologie Vylepšená vyváženost hokejky Vlastnosti v číslech Hodnocení výkonnosti 7,5/10 Určeno vlastnostmi při střele, švihu, váhou, vyvážeností, citem a odolností. Hodnocení hratelnosti 7,5/10 Odvíjí se od doby životnosti hokejky při hraní na odpovídající úrovni. Technologie střely – SWEET – SPOT TECHNOLOGY Navrženo pro efektivní tedy snadnější přenos energie z napružení do střely. Reaguje na nižší pozici rukou při střele. Střední bod ohybu. Technologie shaftu – 3K Carbon V porovnání s Carbon UD vlákny je o 20% silnější. 3000 karbonových, které jsou vzájemně protkány pro zvýšenou odolnost a výkonnost. Technologie čepele – MAX BALANCE Zesílené hrany a umístění karbonových vláken redukuje váhu a vylepšuje vyváženost to vše bez ztráty odolnosti. Čepel potažena 3K BIMAX karbonem. Konstrukce – HPM High Performance Mold výrobní proces, který přináší pocit při hře jako u jednodílné hokejky. Lepidlo – R2 Konzistentní vrstva lepidla skrze hůl zvyšuje odolnost při zachování výkonnosti.

Zlevněný výrobek Hokejka Nexus N2900 Sr 77 od našeho výrobce Bauer snadno najdete zrovna dnes až neuvěřitelně levně. Nyní pořídíte za super cenu 2 399 Kč.