Hokejka Nexus N2900 Sr 87

Seniorská hokejka Nexus N2900 v tvrdosti 87. Hokejky Nexus jsou navrženy pro maximální efektivitu střely, která ti zajistí smrtící přesnost.... více informací »
Hokejka Nexus N2900 Sr 87
Značka: Bauer
2 399 Kč
DO OBCHODU >
Seniorská hokejka Nexus N2900 v tvrdosti 87. Hokejky Nexus jsou navrženy pro maximální efektivitu střely, která ti zajistí smrtící přesnost....

Seniorská hokejka Nexus N2900 v tvrdosti 87. Hokejky Nexus jsou navrženy pro maximální efektivitu střely, která ti zajistí smrtící přesnost. Kategorie: Performance Váha: 440 g Velikost: 152 cm Vylepšení oproti předešlému modelu Nexus 8000: Rychlejší střela příklepem a zápěstím o 7% Redukce váhy o 20 gramů MaxBalance technologie Vylepšená vyváženost hokejky Vlastnosti v číslech Hodnocení výkonnosti 7,5/10 Určeno vlastnostmi při střele, švihu, váhou, vyvážeností, citem a odolností. Hodnocení hratelnosti 7,5/10 Odvíjí se od doby životnosti hokejky při hraní na odpovídající úrovni. Technologie střely – SWEET – SPOT TECHNOLOGY Navrženo pro efektivní tedy snadnější přenos energie z napružení do střely. Reaguje na nižší pozici rukou při střele. Střední bod ohybu. Technologie shaftu – 3K Carbon V porovnání s Carbon UD vlákny je o 20% silnější. 3000 karbonových, které jsou vzájemně protkány pro zvýšenou odolnost a výkonnost. Technologie čepele – MAX BALANCE Zesílené hrany a umístění karbonových vláken redukuje váhu a vylepšuje vyváženost to vše bez ztráty odolnosti. Čepel potažena 3K BIMAX karbonem. Konstrukce – HPM High Performance Mold výrobní proces, který přináší pocit při hře jako u jednodílné hokejky. Lepidlo – R2 Konzistentní vrstva lepidla skrze hůl zvyšuje odolnost při zachování výkonnosti.
Tento oblíbený produkt máte možnost najít právě teď tu na našem webu umístěný v sekci hokejky! Získejte unikátní kousky z této populární rubriky ve slevě!

Velmi prodávaný výrobek Hokejka Nexus N2900 Sr 87 od dodavatele kvalitních produktů Bauer můžete koupit momentálně na webu až neuvěřitelně levně! Nabídka již od 2 399 Kč.