Hokejka Nexus N37 Sr 87

Akční produkt Hokejka Nexus N37 Sr 87 máte možnost získat zrovna tu na našich stránkách v populární kategorii hokejky! Nyní můžete získat... více informací »
Hokejka Nexus N37 Sr 87
Značka: Bauer
2 499 Kč
DO OBCHODU >
Akční produkt Hokejka Nexus N37 Sr 87 máte možnost získat zrovna tu na našich stránkách v populární kategorii hokejky! Nyní můžete získat...

Akční produkt Hokejka Nexus N37 Sr 87 máte možnost získat zrovna tu na našich stránkách v populární kategorii hokejky! Nyní můžete získat parádní výrobky z této známé rubriky za extra cenu.
Seniorská hokejka Nexus N37 v tvrdosti 87. Nexus N37 je ideální volbou pro hráče, kteří hledají kvalitní hokejku za rozumnou cenu. V této cenové úrovni nenajdete lepší kombinaci váhy a výkonu hokejky. Díky střednímu bodu ohybu dokáží hráči dát do střely maximum energie, čímž jejich střely získávají větší razanci a to není dobrá zpráva pro brankáře.. Podívejte se na další nové modely Nexus v této tvrdosti.

Tento neodolatelný výrobek Hokejka Nexus N37 Sr 87 od odblíbeného výrobce Bauer jde získat tady teď za parádní cenu! Výhodně za super cenu 2 499 Kč.