Hokejka Sher-Wood Code IV SR, Senior, 85, R, PP92

Ve slevě kus Hokejka Sher-Wood Code IV SR, Senior, 85, R, PP92 od společnosti s výborným jménem Sher-Wood máte možnost koupit tady a teď právě ve výprodejové akci! Momentálně k dispozici za 4 899 Kč. EAN: 627934560471
Hokejka Sher-Wood Code IV SR
Značka: Sher-Wood
4 899 Dostupnost: není skladem
DO OBCHODU >

Popis produktu

Hokejka Sher-wood Code IV je druhý model a profesionální kompozitová hokejka z řady CODE pro sezónu 20/21 od renomovaného výrobce Sher-wood. Jedná se o hokejku s MID/LOW Hybrid kick pointem určenou pro náročné profesionální hokejisty.

Hokejka Sher-wood Code IV je druhý model a profesionální kompozitová hokejka z řady CODE pro sezónu 20/21 od renomovaného výrobce Sher-wood. Jedná se o hokejku s MID/LOW Hybrid kick pointem určenou pro náročné profesionální hokejisty.

Hokejka Sher-wood Code IV je lehká, pevná a odolná profesionální hokejka. Shaft s gripem je zaoblený, takže padne skvěle do ruky. Čepel VRF4 ze vstřikované pěny skvěle redukuje vibrace. Vrstvy karbonových vláken BlackLine jsou strategicky umístěné, a tak je hokejka v nejexponovanějších místech dokonale pevná, aniž by se zvedla její váha. Hůl je tak vysoce odolná a zároveň perfektně lehká. Váha seniorské varianty hole je pouhých 420g!